İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Kardeşliği 3

BirayKorkmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sınavlar dolayısıyla yorum atamadım. Tekrar yorum atan arkadaş olursa, gün içerisinde karşılık yorumu atarım.
otogol.com

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
[MENTION=53038]baates[/MENTION] siten eklenmiştir.Arkadaşlar ben sitemi sattım ve internetim kesildi.Bu konu hala güncel kalacak devam etmek isteyen arkadaşlar devam edeceğim şeklinde yorum atsınlar yada bana geri dönüş yapsınlar.Kimse geri dönüş yapmazsa konu kilitlenecektir.

perilina90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
perilinacom.blogspot.

istanbul-giyim.blogspot.

aranıza yeni katıldım benide eklerseniz sevinirim online satıs temsilcisiyim ve blogger yazarıyım gün içinde yorulve ziyaretci ihtiyaclarım karsılıklı olarak karşılama amaclı aranıza katılmak istiyorum düzenli netteyim :harika: :elleme

- - - -Güncellendi - - - - - -

perilinacom.blogspot.com

istanbul-giyim.blogspot.com

aranıza yeni katıldım benide eklerseniz sevinirim online satıs temsilcisiyim ve blogger yazarıyım gün içinde yorulve ziyaretci ihtiyaclarım karsılıklı olarak karşılama amaclı aranıza katılmak istiyorum düzenli netteyim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yorum kardeşliği yapmak isteyenler devam edebilirler

perilina90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sürekli nasıl habedar oluyoruz birbirimizden bna daha kimse gelmedi i

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
grupta ben yokum arkadaşlar, daha sonra tekrar aktif olacağım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5