İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Mühendisi'nden Herkese Selam

BlogMuhendisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba,

Ben Blog Mühendisi.

Foruma yeni üye oldum ve kendimi sizlere tanıtmak istedim.Üye adbımdan da anlayacağınız gibi bloglarla yakından ilgiliyim ve 5 yıldır blog yazıyorum.Burada blogculara yardımcı olmak ve sorularını cevaplamak için bulunuyorum.

TurkDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üye adın ne kadar uzun olsada hoş geldin blogmuhendisi :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Blog Mühendisi, benim de yazarlarından biri olduğum blogum için tavsiyelerde bulunabilirmisiniz acaba ? scamptc.blogcu.com blog adresim.

Özeldende yazabilirsiniz isterseniz öneri ve eleştirilerinizi.

Madem BlogMühendisisiniz kendi blog sitelerinizin adreslerinide verirsenin incelemek, faydalanmak isteriz.

Saygılar...

BlogMuhendisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blog Mühendisi, benim de yazarlarından biri olduğum blogum için tavsiyelerde bulunabilirmisiniz acaba ? scamptc.blogcu.com blog adresim.

Özeldende yazabilirsiniz isterseniz öneri ve eleştirilerinizi.

Madem BlogMühendisisiniz kendi blog sitelerinizin adreslerinide verirsenin incelemek, faydalanmak isteriz.

Saygılar...

merhaba daniel,

öncelikle adresini verdiğin bloga göz attım ve bence en büyük hatayı blogcu.com'dan bir blog açarak yapmışsınız.belki bir türk servisi olması insanlara cazip geliyor ama denemek etmek için bir test blogu açmıştım ve hiç memnun kalmamıştım zaten kimseye de tavsye etmiyorum.

eğer ücretsiz bir host düşünüyorsanız blogger'a yönelmenizi tavsiye ederim.ücretli host ve domain adını düşünürseniz kesinlikle wordpress kullanın ama tekrar söylüyorum blogcu.com kendinizi ve blogunuzu geliştirebileceğiniz, bşarılı bir blog yapabileceğiniz türde bir site değil.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
merhaba daniel,

öncelikle adresini verdiğin bloga göz attım ve bence en büyük hatayı blogcu.com'dan bir blog açarak yapmışsınız.belki bir türk servisi olması insanlara cazip geliyor ama denemek etmek için bir test blogu açmıştım ve hiç memnun kalmamıştım zaten kimseye de tavsye etmiyorum.

eğer ücretsiz bir host düşünüyorsanız blogger'a yönelmenizi tavsiye ederim.ücretli host ve domain adını düşünürseniz kesinlikle wordpress kullanın ama tekrar söylüyorum blogcu.com kendinizi ve blogunuzu geliştirebileceğiniz, bşarılı bir blog yapabileceğiniz türde bir site değil.

Onun haricinde tavsiyeleriniz varsa beklerim üstadım :)

Bu sıralar blogspot linkleri geç indexleniyor ve blogcu.com lardan çok gerilerde kalıyor gibi geliyor bana.

Reklamlı falan ama, çevremde de çok sayıda insanın blogcuya geçtiğini görmekteyim. Tabi Türkçe içerikli bloglar için söylüyorum.

Bunlar kişisel görüşlerim tabi, yanlışımız varsa affola.

G0KHAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba daniel,

Şiddetle katılıyorum. İmkanın ve bilgin varsa wordpress den şaşma derim.:harika:

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İmkan var çok şükür orda sıkıntı yokda, blogcu.com ile google vb. arama motorlarında üst sıralardayım. Böyle bir blogla min 40 max 180 ziyaretçi gördük. Ve bizim çalışmalarımıza destek sağlıcak olan ref üyeler bulmamıza da destek sağlıyor.

Blogun içeriğiyle ilgiliydi benim öneri isteğim aslında daha çok :)

birtat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni üye yeni üyeyi bm'nin sayfasında bulur. :sarıl:

merhaba bm.. o anladiii

BlogMuhendisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İmkan var çok şükür orda sıkıntı yokda, blogcu.com ile google vb. arama motorlarında üst sıralardayım. Böyle bir blogla min 40 max 180 ziyaretçi gördük. Ve bizim çalışmalarımıza destek sağlıcak olan ref üyeler bulmamıza da destek sağlıyor.

Blogun içeriğiyle ilgiliydi benim öneri isteğim aslında daha çok :)

blogcu.coöm'dan memnunsan sorun yok.Yazılarının fontları birbirinden farklı.Bence tüm yazıların aynı formatta olsun.örneğin konu başlıklarını <h4> tagında yaz içeriğini <p> tagıda yaz. ayrıca fontunu hiç değiştitme verdana ise hep verdana kalsın.

blogunda yazdıklarında ilgili pek bilgim olmadığı için o konuda yorum ypamıyorum üzgünüm.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Teşekkür ederim hocam, değerlendiricem önerilerinizi :kahve:

nightmare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece içerik olarak destek veriyorsunuz yoksa Wordpress genel destekde veriyormusunuz. ?

BlogMuhendisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim blogum hakkımda da öneri ve eleştirilerinizi bildirirseniz sevinirim. Merak ettim doğrusu :) http://repliksitesi.com

Gerek temanızı gerekse içeriğinizi çok beğendim.Lüzumsuz widgetlarla blogudoldurmamanız güze ancak saksyshare eklentisi daha önce benim bloglarımı yavaşlatmıştı.onu değiştiirmenizi tavsiye ederim.

Bir eleştirim de şu olacak; yazılarınıza kendinizden bişeyler katmıyorsunuz.bu şekilde devam ederseniz fazla yorum alamazsınız.yorumlar blogların olmazsa olmazlarıdır.bence okuyucularınızı yorum yazmaya teşvik edin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5