İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog olayı?

G

guajira

Misafir
Arkadaşlar blog sitelerinde hit durumu nasıl oluyor? Yani diyelim Beli bir konu üzerine blog açtınız. Bu bloglar o blog sitesinin bir sayfası gibimi indexleniyor? O blog sitesinde yapılan aramalardan size de hit geliyormu?

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 2 sitem de blog :) gunluk hiti gayet de iyi bir bak istersen

www. c h e r e z .com
www. p o r n o y i l d i z l a r i .net

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerinlove ben bişi anlamadım baktım 2 hitte benden geldi ama acıklasan daha iyi olur :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende en baba blog sitesi www.zindan.net çok guzel yapmış bu tur sıteler googleden ıyı pr alıor ve iyi hit alıo bence

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak benim blog da günde 250 felan geliyor ortalama varol.blogspot.com

ama en fazla hit alan blog ferruh.mavıtuna ve evrenayan.net bunlar uçuk bloglar...

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blog sitelerin hit alması zor fakat iyi birşey yazıyorsa ve anlatıyorsa iyi hit alır. Örnek vermek gerekirse turkgate.blogspot.com ... Benim devamlı girdiğim bir blog'tur...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw nasıl hemen indexleniyor peki kullanıcıadı.blogspot.com gibi adresler ???
kendi kendine indexlenir mi pek blog kulturum yok, bi bilen kısaca ozetlerse sevinirim

G

guajira

Misafir
drstranger' Alıntı:
yaw nasıl hemen indexleniyor peki kullanıcıadı.blogspot.com gibi adresler ???
kendi kendine indexlenir mi pek blog kulturum yok, bi bilen kısaca ozetlerse sevinirim

Blog olayına da YABANCI kalmışsın Emrah'ım:) Msnde bul beni. Bu iş gerçekten avantajlı. sormak istediğin ne varsa cevaplarım.

A

|AtyMir|

Misafir
sayfalar birazda zorunlu olarak çok ufak oluyor :D
bence bütün indexlenme kaynağı budur ve kodlamada bir hata yok tabiki

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guaji bulacam, seni dont worry, de su an msnde pek yokum, sadece maile bakıp cıkıyom genelde...

biraz toparlanayım, diger mevzuyuda gorusuruz ;)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
asp için yazilmis super scriptler var hep tasarimi harika hemde programlamasi...aspindir.com 'da bulabilirsiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5