İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Psd Tasarımı

emreb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sevgili iyinet okurları,
Bu benim ilk photoshop üstünde web tasarımım inşallah beğenirsiniz.
Psd tasarımı sadece 10 TL satıyorum.
Almak isteyenler varsa PM gönderebilir.
Değişik tasarımlarım devam edecek...

Önizleme:

x6jthw.png

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
güzel olmuş açıkcası ama renkleri canlandırırsan daha güzel bir iş çıkabilir ortaya hayırlı satışlar kolay gelsin

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Renk uyumu çok güzel ancak çok sade olmuş. Dendiği gibi biraz canlanmalı hatta yorum, okunma iconlarını renklendirebilirsin. Ancak dikkat etmelisin, veya internetten renk uyumlarını araştır tonlamalarla çok güzel olabilir.

emreb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yorumlarınız için teşekkür ederim.İlk psd tasarımım olduğu için renk seçimini yapamadım.
Sade olduğunun bende farkındayım malesef.

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yorumlarınız için teşekkür ederim.İlk psd tasarımım olduğu için renk seçimini yapamadım.
Sade olduğunun bende farkındayım malesef.

Bu yorumumuzu olumlu olartak algılayınız. Birçok insan, renksiz ve bu tip temaları daha çok sevmekte. Bence ilk olmasına rağmen muazzam bi çalışma. Elinize emeğinize sağlık

emreb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu yorumumuzu olumlu olartak algılayınız. Birçok insan, renksiz ve bu tip temaları daha çok sevmekte. Bence ilk olmasına rağmen muazzam bi çalışma. Elinize emeğinize sağlık

evet bende o nedenle gri rengini seçtim.Hoşuna gidenlerin alacağını düşündüğüm için koydum foruma.
ancak kimse emeğin karşılığı bile olmayan ücreti verip almak istemiyor.

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bende o nedenle gri rengini seçtim.Hoşuna gidenlerin alacağını düşündüğüm için koydum foruma.
ancak kimse emeğin karşılığı bile olmayan ücreti verip almak istemiyor.

Biraz sabır. ilk başlarda bir bekleyeceksin kardeşim. Zamanla herşeyin bi anda olduğunu göreceksin.

RfN2002

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk isin için gayet iyi. Yolun açık olsun. Ama daha ilk yaptığın psd dosyasını satmaya kalkarsan bisey kazanamazsın. Daha dur biseler yap kendini kanıtla, deneyim sahibi ol, araştır, çalış, öğren, kendine bir portfolyo yap. Sunu da unutma kimse html css dökümü yapılmamış hiçbir hazır sistemle uyumlu olmayan temaya para vermez, etrafta bu kadar sağlam firmaların bedava blog temaları varken.
Bu arada banner 468x60 olacak

emreb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İlk isin için gayet iyi. Yolun açık olsun. Ama daha ilk yaptığın psd dosyasını satmaya kalkarsan bisey kazanamazsın. Daha dur biseler yap kendini kanıtla, deneyim sahibi ol, araştır, çalış, öğren, kendine bir portfolyo yap. Sunu da unutma kimse html css dökümü yapılmamış hiçbir hazır sistemle uyumlu olmayan temaya para vermez, etrafta bu kadar sağlam firmaların bedava blog temaları varken.
Bu arada banner 468x60 olacak

evet yazarken 428 yazmışım.yaptıkdan sonra fark ettim.yorumun için çok sağolasın.
şuan yeni tasarımlar yapıyorum.İnşallah bunlardan üç beş birşeyler alırımda harçlığımız çıkar =)

arifcabar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
renkere biraz daha zıt karakterler vermelisin. bütün renkler birbirine benziyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5