İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog script alınacaktır !

ozgurakinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, 1 adet blog script alınacaktır. Blogda fazla bir beklentim yoktur. Kategoriler listelenecek, en çok yorum alan paylaşımlar listelenecek, admin paneli olacaktır. 3 maddeye önem veriyorum. Script tek satışlık olmalıdır. Yani başka yerlerde görmek istemiyorum. Script hoş bir görünüme sahip olmalıdır. Düşük maliyete sahip olmalıdır.

- > Elinde hazır gün yüzüne çıkmamış script bulunan kişiler var ise onlarda olabilir. Sıfırdan yazmak zaman alacağından hazır script tercih ediyorum. Konu sadece birkaç saat aktif olacaktır. Yorum olarak demo adreslerini ve fiyatlarını bırakırsanız sizlere dönüş yaparım.

dark_way

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne ile ilgili bi script düşündüğünüzü yazarsanız teklif sunmak daha kolay olcaktır.
www.oruar.com bunu yeni kodladım ancak bu domain için farklı planlarım var yazılımını 200 TL satabilirim.

Aklınızda net bişey varsa onu anlatın aklınızdaki script için de bi fiyatçıkarayım. Kısa süre içinde teslim edebilirim.

Bu sitenin bazı özellikleri;
-Programlar yasaldır. (adsense engel teşkil etmez{inndir.com'dan alındı})
-Biyografi ve teknoloji haberleri için birer tane bot mevcut.
-Her sayfada (ayrı ayrı) 11 tane reklam alanı var.(Reklam alanlarının konumları için iletişim sekmesini inceleyin. Diğer tüm sayfalarda da reklam alanı konumları bu şekildedir. Reklam alanlarında yükseklikler serbest genişlik sabittir.)
-Reklamlar cache dosyalarından çekilir
-Sağ taraftaki popüler programlar listesi de cache dosyalarında tutulur.
-veritabanı sorgusu minimum düzeyde tutulduğu için cpu dostudur. yüksek performanla son sürat çalışır.
-Sayfalardaki resimlerin çokluğu site açılış hızını etkilemez, sayfa yüklendikten sonra js ile resim yolu değiştirilir.

Aklıma gelenler bunlar. Aklınızdaki blogu anlatırsanız uygun fiyatla kısa süre içinde onu da kodlayabilirim.

Kolaygelsin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
peki neden wordpress istemiyorsunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5