İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blog scripti yazdirilacaktir.

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar.

turkspace.com domanim icin blog scripti yazdirmak istiyorum. fazla bilgim yok blog siteleri konusunda yardimci olabilecek arkadaslar varsa.. script yazabilecek yada buraya yazarsa istedikleri fiyati ornekleri sevinirim. fiyat fazla ucuk olmassa anlasmamiz acisindan daha iyi olur. 300ytl ye kadar alabilirim. ayrica onerilerinizide beklerim. simdiden tesekkur ederim.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ne kadar bütçe ile yazdırırsan yazdır wordpress gibi mükemmel ve dinamik olamaz.Binlerce plugin(eklentisi) var ihtiyacın olanları indir ekle.Kurulum basit, kullanım basit,...
Para vericeksen tasarıma verebilirsin ona bişi demem ama blog scriptine sen bilirsin yinede.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heralde sitende blog hizmeti vereceksin..şuan wordpressin son sürümü çıktı .tam da bunu karşılamak için.wordpressi tavsiye ederim.
www.wordpress-tr.com buradan daha ayrıntılı bilgi alablirsin.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında tamam yazayım sana bir haber scripti (blog işte) dicem ama amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok al, kur hazır bi blog sistemi, arkadaşların dediği gibi tasarımına para ver olsun bitsin. durduk yere para harcama ve zaman tabiki

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkeze cok tesekkur ederim arkadaslar.. kendimde tasarimciyim zaten ustesinden gelebilecegime inaniyorum cok tesekkur ederim herkeze..

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sanirim anlatamamisim blog dagitmak istiyorum. benden kaynaklanan bir sorun istedigimi tam olarak anlatamadim... blog dagitma scripti olursa iyi olur cok tesekkur ederim..

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wordpress-mu (multiple users/çoklu kullanıcı) blog dağıtmak için yazılmış bir script zaten

http://mu.wordpress.org dan inceleyebilirsin, forumlarından da yardım alabilirsin, sanırım resmi olmasa da yazılmış bir türkçe dil dosyası da var, onu da wordpress-trden araştırarak bulabilirsin.

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon o zaman ya ben indirirken tekli kullanicilar icin indirmisim herhalde yine ozur diliyorum arkadaslar :( biraz uyumam lazim sanirim iyice salaklasmaya basladim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5