İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog site adsense geliri ve sizden tecrübeler...

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar dün bir blog açtım ve yeni adsense reklamlarımı yerleştirdim.Bu konuda yeniyim.Sitemde şu an 9 tane içerik var.Blog C# programlama üzerine uygulama örnek ve kendi yapmış olduğum projeleri yayınlayacağım.Her gün en az 5 içerik ekleyeceğim.Şimdi sizlere bir kaç sorum olacak

1.Blog siteden adsense geliri mümkün mü?
2.Eklediğin onca içeriğe ragmen kazanırmıyım yoksa kazanamam mı?

son olarak bana verebileceğiniz tecrübeler var mı?:):alkış:

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ben de bloglarda adsense kullanıyorum ve günde 1 ile 3 dolar arası bişey kazanıyorum. Tabi bu kazanılan para blogun içeriğine ve güncelliğine göre değişiyo. Eğer blog içeriğine göre reklam çıkarsa tıklanma oranı çok iyi oluyo mesela...

KüfürBaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Blog siteden adsense geliri tabikide mümkündür.Blog sitelerini mükemmel tasarımlarla, mükemmel bir hale getirip günlük 3000 kişi ziyaretçisi olan siteler biliyorum.Ve aylık 120 doların üstünde bir şey kazanıyorlar.
2. İçerik sayısını yükseltmelisin, unutma ne kadar fazla konu o kadar çok ziyaretçi.Çünkü konu sayısı artınca bir arama motorunda daha fazla kelimede çıkarsın.

bay_okan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar dün bir blog açtım ve yeni adsense reklamlarımı yerleştirdim.Bu konuda yeniyim.Sitemde şu an 9 tane içerik var.Blog C# programlama üzerine uygulama örnek ve kendi yapmış olduğum projeleri yayınlayacağım.Her gün en az 5 içerik ekleyeceğim.Şimdi sizlere bir kaç sorum olacak

1.Blog siteden adsense geliri mümkün mü?
2.Eklediğin onca içeriğe ragmen kazanırmıyım yoksa kazanamam mı?

son olarak bana verebileceğiniz tecrübeler var mı?:):alkış:

Tabiki kazanırsın özgün içerigin olsun günde 5 yazı yaz kazanırsın kazanmama gibi bi lüksün yok benim sitemde 100 konu var ama özgün googlede 1 k gösteriliyor hitim yani özgün yazarsan kelimelerine göre indexler ve boylece rahat kazanırsın alınteri olur.

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumlarınızı takdirle karşılıyorum.Bloğumda henüz tasarımı güzel değil ama onuda üstesinden eleceğim.Bloğum programlama üzerine olacak.C# üzerine dersler makaleler ve uygulamalar ekliyorum.Sizleride beklerim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
yorumlarınızı takdirle karşılıyorum.Bloğumda henüz tasarımı güzel değil ama onuda üstesinden eleceğim.Bloğum programlama üzerine olacak.C# üzerine dersler makaleler ve uygulamalar ekliyorum.Sizleride beklerim.

İyi bir çalışma ile adsenseden geliri yüksek olabilir.

Bizi nereye bekliyorsunuz?

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin adını burda vermem doğru olu mu? pm isteyenlere göndereyim ama içerik olarak daha yeni 10 küsür içerik var.

cabadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blog sitelerden adsense geliri elde etmek bence mümkün.

Yeter ki özgün ya da copy içeriğin olsun farketmez. Tabi ki özgün olması çok daha verimli sonuçlar doğurur sanıyorum.

Benim sitem ortalama 4 bin 5 bin tekil hit alıyor ve ortalam günlük 8-10 dolar adsense geliri elde ediyorum. Gerçi adsense reklamlarını alalı 1.5 ay kadar oluyor. İlerde düşermi çıkarmı bilemiyorum.. Bunu zaman gösterecek.

Güncel Bilgi Paylaşım Sitesi http://www.cabadak.com

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah bende o dereceye gelebilirim şu an için bi kazanç yok henüz.Yaptığım C# uygulamaları hiç bir yerde yok.eski sitemde googlede benim projeleri yazın ca ilk benim site geliyor du.Siteyi kapattım.Cünkü yönetimi zordu.Blogda kayıt ekleme vs çok kolay.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi