İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Sitesi Satılık + Hosting

clikbanker06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi; paylasimburada.net
Site için istenen fiyat : 150 TL (24 saat için geçerli süre)
Sitenin açılış tarihi: 1 ay
Sitenin günlük getirisi: yeni olduğu için 40 tıklama aldı şuana kadar isteyen olursa gösterebilirim...
Kategori, sitenin içeriği nedir: genel paylaşım
Günlük hit sayısı, kaynak link: site yeni olduğu için net birşey diyemem bi gün 30 bigün 20 felan...
Site tüm içeriği birlikte mi satılık : evet
Hosting dahil midir: Evet
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: wp(Ücretli tema)
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

siteyi alan kişiye ayrıca + olarak Trend Micro Titanium Internet Security 2011 lisanslı yazılım hediye edilecektir...

Host + site+ Trend Micro Titanium Internet Security 2011 150 TL Ucuza gidiyr

clikbanker06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok kardeş günlük olsa vermem bu fiyata :) siteyi kuralı 1 ay oldu şuan 60 tıklama var ama hosting + antivirüs ile ucuza gidecek site çünki antivirüs 56 dolar sadece lisanlı yani ayrıca tema da attığınız makale hemen indek alıyor ister özgün olsun yada olmasın ispatlayabilirim

Ekleme: socialmonkee die siteden günlük backlin alıyorum orda yeliğim var attığım her makaleye profil backlink yaptığım zaman siteye gelen giden oluyor ama 3-4 gündür bişey yapmıyorum çünki başka proje ile ilgileniyorum

Ekleme: Fiyat Bugün İtibari ile aksam 00:00 a kadar 100 TL olmuştur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5