İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog sitesinden tanıtım yazısı

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba;
Bu benim webmaster dünyasındaki ilk işim, yeni almış olduğum siteye reklam almayı düşünüyorum.

Site adresi: sorunuz
Site dili: Türkçe
İçerik: Blog (Genelde webmasterler için fakat bundan sonra benim elimde olacağından genel içerik olacak hanımları ilgilendiren konular ağırlıklı olarak)
Pagerank: 5/6 (Pr değeri 6 olan alt sayfalarda mevcut)
Günlük hit: istatistik hiç tutulmadı
Google indexli sayfa sayısı: Bu gün itibari ile 4.630

Tanıtım yazısı: Blogda tanıtım yazısı yazılır, 1 hafta süre ile anasayfada kalır 1 hafta sonra alt sayfalara gider fakat silinmez fiyatı 50 ytl.

Her sayfada link: Aylık 30 ytl

Not: Sayfaların çoğunun pr değeri 5/6 diğer sayfalarda o şekilde inmektedir. Şu an için 1 adet satılmış link var toplamda satılacak link adeti 10 ile sınırlıdır.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link alabilir miyim?

Not: Sitenin dili, içeriği hakkında bilgi verseydiniz daha iyi olurdu. Uyarı gelebilir ;)

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link alabilir miyim?

Not: Sitenin dili, içeriği hakkında bilgi verseydiniz daha iyi olurdu. Uyarı gelebilir ;)

Teşekkürler tırtıl uyarın için malum acemilik, düzelttim gerekli bölümleri özel mesaj ile atıyorum.

Düzeltme: Özel mesaj atamıyorum bulamadım nereden atacağımı bana bir mesaj atarsanız cevap olarak yazacağım.

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekledim msn adreslerinizi şu an pm atamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5