İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog yazarından makale hizmeti

gztkucukcekmece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar. Gazeteciyim. Freelance olarak çalışıyorum. Bunun yanı sıra kendime ait blogumda sosyal medya, sosyal medya pazarlama, blog yazarlığı, blog pazarlama, içerik pazarlama vb. güncel konularda özgün içerikler üretiyorum. Bu konuların yanı sıra diğer alanlarda da çalışmalar yapıyorum. Firmalara ve bireylere makale hizmetleri sunuyorum. Özgün makalelere ihtiyacı olanlar benimle PM yoluyla iletişime geçebilir. Sürekli bir çalışma da olabilir. Hiçbir yerde yayınlanmayan makaleleri belirlediğiniz anahtar kelimeler ve linkler doğrultusunda en kısa sürede teslim edebilirim. Güvenilir ve ödeme garantisi verebilecek kişiler ile çalışmaktan yanayım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
teknolojiyle aranız nasıl?
internet, mobil, donanım gibi konularda yazıyorsanız sürekli yazar olarak çalışabilirsiniz
fiyatlarla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim

gztkucukcekmece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, genelde yazdığım konular blog yazarlığı, bloglar ve seo, internet haberciliği, sosyal medya ile ilgili konular, dijital pazarlama vb. Siz internet, mobil, donanım gibi konularda ne tür yazılar istiyorsunuz?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
güncel teknoloji ve donanım mobil haberler olabilir

gkhn-szgn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba kadın sitesi ile ilgili makale yazarları aranıyor. İş süreklidir.

Aramızda ki güven ve iş disiplini sürecini aştıktan sonra fiyatlarımız da yükselme olacaktır.

150 Kelimesi 1 TL'dir. Bu süreç içinde 20 TL altında ödeme yapılmamaktadır.

Yemek tarifi, makyaj, sağlık, diyet, moda vs konularda yazdırılacaktır.

Teşekkürler.

krmcbg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] adresine mail atarsanız ayrıntılı görüşebiliriz. online seyahat bilet satışı sitemiz için 500den fazla yazı yazdırmak istiyoruz. seo konusunda bilgili ve bizi yönlendirecek olmanız halinde. yazılarımız çok acil gerekli.

gnyemre7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bana webmaster konusunda her konudan makale yazın. Karşılığında Androidden.org'u takas edelim.

gztkucukcekmece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlanım sürekli günceldir. Kaliteli, okunabilir, fayda sağlayıcı içerikler ile sitenizi güçlendirmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Makaleleri sadece SEO çalışması olarak düşünmeyin. Nitelikli bir makale yıllarca önemli bir referans kaynağı olarak internet dünyasındaki yerini garantiler.

hercules55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba, imzamdaki siteme göz atıp bana hangi konularda daha güçlü olduğunuzu yazabilir misiniz? Teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5