İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog yorum atıcı program var mı ?

kilic27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar free bir program arıyorum ,seobox tarzı. Var mı öneriniz ?

Şimdiden teşekkürler.

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar free bir program arıyorum ,seobox tarzı. Var mı öneriniz ?

Şimdiden teşekkürler.

Blog sitesine yorum atıcı bir program aramak tamamiyle saçmalık :hönk: .Öyle bir program varsa ve kullanırsanız sadece kendinizi kandırmış olursunuz.Biraz sabredin ve blog sitenizin reklamını yapın.Zamanla insanlar blog sitenize yorum bırakır.. :peh:

ElrosTasartir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden saçmalık olsun ? programlar gerçekten zamandan çok büyük tasarruf ediyor..

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden saçmalık olsun ? programlar gerçekten zamandan çok büyük tasarruf ediyor..

E dediğim gibi siz bu programı kullanarak kendinizi kandırmış oluyorsunuz.Yani sitenize kullanıcılar tarafından yazılmamış botlar tarafından gönderilen yorumlarla sitenizin okunduğunu zannediyorsunuz. Bu nedenle saçmalık dedim :msp_biggrin:

thehouse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E dediğim gibi siz bu programı kullanarak kendinizi kandırmış oluyorsunuz.Yani sitenize kullanıcılar tarafından yazılmamış botlar tarafından gönderilen yorumlarla sitenizin okunduğunu zannediyorsunuz. Bu nedenle saçmalık dedim :msp_biggrin:

evet katılıyorum arkadaşlar :) Google herşeyin farkına varıyor artık :elleme

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
her saat başı yorum atarsan tabiki spamcı olarak fişler google seni
ama 2 haftada bi 2 yorum alırsan yavaş yavaş yükselirsin

Djitalpazarlama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress Eklentisi olarak Google sıra bulucu yu eklemeyi deneyin.. hem harika bir oyuncak hem de günde en az 100-200 arası temiz ve kalıcı trafik cekiyor.. bir girende en az 5 dk kalıyor..

http://www.dijiplat.com/google-sira-bulucu/

Google Sıralama Aracını web sitenize nasıl ekleyeceksiniz ?

Google Sıralama aracını zip dosyasını indirin.
WordPress yönetim panelini açın.
“Eklentiler” menüsünden “Yeni Ekle” seçeneğine tıklayın.
Açılan sayfada yukarıdaki “Eklentiler” başlığının hemen altındaki “Yükle” seçeneğine tıklayın.
İndirdiğiniz “google-siralama.zip” dosyasını seçip yükleyin.
Yükleme tamamlandıktan sonra “Eklentiyi Etkinleştir”e tıklayın.
“Görünüm” menüsünden “Bileşenler”e tıklayın.
Google Sıralama Aracı” isimli bileşeni istediğiniz bir alana taşıyıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5