İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Ziyaretçisi Çoğaltma

thpgds1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hepimiz bu konu altında blog adreslerimizi paylaşarak ziyaretçi sayımızı çoğaltabiliriz. Hepimiz paylaşıp birbirimizin bloguna girersek, ziyaretçi sayımız çoğalır. Reklamlarımıza tıklayarak az bir miktar da olsa para kzandırabiliriz. Yardımlaşmaktan kimseye zarar gelmez. :) Benim blog adresim http://bizimkosee.blogspot.com

mhe001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz şu an 6 arkadaşımızın olduğu face gurubumuza siz site sahiplerini davet ediyoruz orda bir birimize yardımcı olarak para kazancımızı ve ziyaretçi lerimizi çoğaltmak istiyoruz. açtığımız blogta adreslerimizi yazıyoruz ve guruptaki herkesin siteleri birer defa ziyaret ederek reklamları tıklamak istiyoruz ben 6 sitede bir reklam tıklıyorum karşılığında 6 arkadaşım benim sitemdeki reklamlara tıklıyor. hem ben kazanıyorum hem arkadaşlarım bloglar web adreslerinize tekil ziyaretçi çoğaltabiliriz sizlerde bizlere katılmak istermisiniz? isterseniz

face gurup adresi

thpgds1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok iyi olur kardeşim. Ne kadar emek versekte bloglara, karşılığını alamıyoruz. Bari bu şekilde yardımlaşarak birbirimize destek olabiliriz. Bende tanıdığım bütün bloggerları çağırıcam sayfanıza

mhe001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok saol umarım bu şekilde kazançlarımız yükselecek

Keremdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bir platform kurup onun altında toplanırsanız herkese ulaşırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5