İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogcu.com da Nokta.com ailesine katılmış

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatı da ben söyliyeyim 1 trilyon 680 milyara satıldı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herif? çok kaba bir tabir olmus. nokta.com un sahibi benim tanıdığım en iyi, en dürüst, en yardımsever kisilerdendir. ne yaptıysa hakediyor, basarılar dilerim.

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar parayı nerden buluyorlar yahu, blogcu.com dan o parayı çıkarmaları çok zor :S

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu kadar parayı nerden buluyorlar yahu, blogcu.com dan o parayı çıkarmaları çok zor :S

bu tarz büyük alımlarda şirketler için 5 yılda amorti etmesi beklenir genelde. Burada muhtemelen 3 yıllık bir plan yapılmış.

Ziyaretçi oranıyla kazanılan parayı başka sitelere göre hesapladığım zaman günlük yaklaşık 1000$ gibi bir rakam çıkıyor adsense üzerinden. Diğer reklam seçenekleri hariç, CPM bazlı reklamlar google adsenseden çok daha fazla kazandırmaktadır.. Biz günlük kazancının 1000$ olduğunu düşünürsek.

1 Yıl = 365 gün -> 3 Yıl = 1.095gün
1.000$ * 1.095 = 1.095.000$
Dolar Kuru : 1,3740
Fiyat 1.504.530YTL

Aşağı yukarı aynı rakama ulaşıyoruz :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herif demek kötü bir anlama nasıl çekildi anlamadım valla,
fiyat konusunda yada bu haberin detayı medyaya geçti mi arkadaşlar
gerçekten çok büyük atılımlar yaptı nokta.com, adamlara bir gıcıklığım yok takdir ediyorum yaptıklarını ve yapacaklarını

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakalım aramızdaki nokta.com yetkilisinden ses seda çıkacak mı bu konu için :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
blogcu.com için kârlı bir satış olmuş, bir süre önce google adsense den banlanmışlardı, bu yüzden galip.com, groowz.com, blogcu.com adsense geliri bitmişti. Diğer yönden takdir edilecek birşey yok, sadece paranın gücü var. sinemalar.com , sinema.com tasarımını çaldılar (bu konuda sinema.com ile de bir görüşmemiz oldu, onlarda kısa bir süre önce tasarımlarını değiştirdiler), izlesene.com daki eg-zotik içeriği (%70 oranında, eg-zotik sınırlarınıda zorluyor, ayrıca sitedeki videolara yazılan yorumlarda bir o kadar problemli) kim eklerse sitesine zaten türkiyede popüler olur (bu yüzden mynet, hurriyet.com.tr gibi birçok site eg-zotik video ve resimlerle ziyaretçi sayılarını birkaç katına çıkarmaktalar), bilgi.com daki arama motoru sf.net de bulunan open source bir proje ile yapılmakta. Ben içerisinde özgün proje ve teknoloji olan işler de görmek istiyorum.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özgün olan tek şeyleri zamanında güzel domainleri kapatmaları 10 yıl once kredi kartım olabilseydi şu anda katrilyoner olmuştum, arkadaşlarda varmış işte o zaman almışlar ne diyeyim şans meselesi birazda

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isteyen istediğini alır . kimseye soracakta değiller. asıl siz kim oluyorunuzda hesap soruyonuz anlamadım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hesap soran kim Lugelas? Siz kim oluyorsunuz da diyecek bir durum yok ortada.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani benim de anlamadığım kimse kimseyi kotulemiyor hakaret etmiyor ama birden bazı arkadaşlar nokta.com u savunmaya geçtiler sebebini anlamış değilim açıkçası

sonuçta parayı veren düdüğü çalar olay bu...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özgün olan tek şey zamanında domain kapamak biraz ilginç bir tabir. Youtube'un özgün neyi var o mantıkla? Video sitesi işte, atla deve değil özünde.

İleri görüşlü olmak çok değerli birşey. Bugün de 5 sene sonrası için tonla farkedilmeyen fırsat vardır, 5 sene sonra da tek olayları bugünden görebilmek olacak.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu degirmenin suyu nerden geliyor acaba?

nereden geliyorsa geliyor? belki vehbi koç'un torunu.

saçma sapan yorum yapmayın almışlar hayırlı olsun diyelim. @tiva ortaya muhteşem bir mesaj yazmış azcıkta onu yorumlayın.

ne diyelim nokta.com 'a şimdilik göz yumuyorum toplasın siteleri nsılsa yakında nokta.com u alacağım için hepsi otomatik bana geçecek nihahahahah!!! senin o kadar paran varmı diğe soran ya da nerden geliyo bu değirmenin süt'ü (su ile değirmen çalıştırmam para çok) diyen olursa sopa ile kovalarım.

espri bir yana insanların veya şirketlerin paralarını sorgulamayın bunlar sizi ilgilendirmez. o şirketler gelip sizin babanızın cebinde kaç para var yada nasıl giriyor o para babanızın cebine şeklinde oturup bunları hesaplamıyorlarsa buda size düşmez.

İki tür insan vardır birisi bilgili birisi cahil:

Bilgili insan ile cahil insan amerikada özgürlük heykelinin karşısında karşılamışlar;

cahil'in tepkisi heykeli görür görmez şu şekilde olmuş:
"vay anasını mimar köşeyi dönmüştür heykele bak balya ile para getirir bu"

bilgili'nin ise tepkisi geç gelmiş, incelemiş çünkü:
"bu kadar simetrik bir harikayı yaratmak için çok uğraşmış olmalı, tebrik etmek lazım"

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nokta.Com Takip Ettigim Düsen Domainlerin Cogunu Kapti :(
Insan Arada 3-4 Domain Hata Yapar.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Değirmenin suyu yurtdışından geliyor. Nokta.com finansmanı yabancıymış...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5