İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogcu.com scripti satılıktır

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilen kişiler vardır diye yazıyorum Blogcu.com scripti bloghoster scriptidir ve bu scripti kendi sitemde kullanmak üzere satın aldım işimi tam olarak görmediği için bunun üzerine kod yazmaktansa komple sistemi kendim yazarım diye düşünerek scriptteki 1 lisans hakkımı satıyorum.

- kullanıcı adı ve şifre bilgileri verilecek alan kişi değiştirir ve scriptin güncel halleri eklendikçe indirebilir.

- Türkçe dil dosyası internette vb yerlerde yok ancak %40-%50 civarında türkçeleştirdiğim bir dosyası var üzerine devam edilebilir.

Script orjinal satış fiyatı 299$

3 gün önce aldığım lisansı bütün bilgileriyle devir (orjinalden alınmasından farkı yok) : 249$

ilgilenen varsa pm aracılığıyla iletişebilir :)

Kolay Gelsin

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de lisanslı olarak bloghoster scripti var ve türkçeye çevirmeye başlamak üzereydim. Türkçeleştirdikleirni paylaşmayı düşünür müsün acaba? Ya da sadece bu türkçeleştirme olayı için bir fiyat verip satmayı düşünür müüsn?

bölece biraz olsun zamandan tasarruf etmiş olurum ben de..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslına bakarsan scripti kullanmaya başlıyorum bende kendi sistemime uyarlamak en mantıklısı olacak çevirdiğimden sonrasını tercuman bir arkadaş var ona çevirtiyorum ne tutar tam bir fikrim yok ama istersen %50 %50 karşılayabiliriz ikimizde mutlu sona kavuşuruz :)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat alıp bana haber verirsen düşüneyim. fazla gelirse kendim deneyebilirm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5