İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogcu.com'daki sitemi bloggere nasıl taşırım

4eeee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogcudaki bloğumu bloggera taşımak istiyorum malum blogcu iyice zıvanadan çıktı temayı tek tip yaptı adsense reklam tıklama oranı yarı yarıya düştü ziyaretci sayısıda keza öyle acilen taşımam gerekiyor. Bloggere nasıl taşıyabilirim bilgisi olan var mı?
not:Blogcu.com şu anda temanın html kodlarıyla oynamamıza izin vermiyor

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Hiç kullanmadım ama, ayarlarda dışa aktar seçeneği olması lazım. Masaüstüne aktarın, bloggerdan bi hesap oluşturun, 2 dakikanızı almaz. Oradan da masaüstüne aldığınız yedeği içe aktar diyerek seçin.

4eeee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef öyle bir seçenek yok blogcu öyle bir seçenek koymamış.

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
yöneticilere ulaş veritabanı dosyalarını versinler.
Ordan bloggerin yöneticilerine ulaş veritabanı dosyalarını yüklesinler.

Smiley*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İmkansız gibi birşey bence. Yöneticilerin vereceğini sanmıyorum ;)

4eeee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İmkansız gibi birşey bence. Yöneticilerin vereceğini sanmıyorum ;)

Katılıyorum vermezler çünkü blogcu.com yöneticilerine ulaşılmıyor defalarca mesaj attım hertürlü iletişimi denedim olmadı ki ben 2006 yılından beri yazıyorum o yıldan bugüne defalarca her çeşit sorunda ulaşmaya çalıştım inanın bir kez bile dönen olmadı.Bu yüzden başka seçenek varmı diye sizlere sorayım dedim.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
blogcuda dışa aktar felan yok... kardeşim yapabilecegin tek şey bitaraftan kesip öbür tarafa yapıstıracaksın blogcuda kestigin yerede yönlendirme kodu koyacaksın tek tek.. alıp öbür tarafa yönlendircek googleden gelenleri..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5