İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogcu uzantılı site satmaya çalışan dolandırıcılar

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
arkadaşlar son günlerde bir kaç kişi blogcu uzantılı site satmaya çalışıyordu. bir tanesi cabuklar.blogcu.com du adam siteyi onlarca kişiye satmış diğer forumda ve burda.alacaklardan birisi de bendim. ev telefonuna kadar ulaşılmış bakalım nasıl kurtulacak bu işden.

dikkat edin dolandırılmayın.

kişi bu kaan

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Duvarınada yazmışsınız, kendisine savunma hakkı verelim bakalım. Elbet gelir bu konuya yazar :) Daha sonra gereğini yaparız.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
savunacak bişeyi kalmadı hocam diğer tarafta 10 kişiye satmış bloğu. neyse.

bu arada arkadaşlar ben dahil 2010 ve daha sonrasında üye olanlarla alışveriş yapmayın. eski üye olmasının yanında 1000 den fazla mesajı olmasına da dikkat edin. aynı tayfadan olduğunu düşündüğüm 5-6 kişi var kredi kartı dolandırıcılığı kredi kartıyla kontör alıp satmalar kredi kartıyla pp satmalar kredi kartıyla kontör alıp onu misli comda satmalar her türlü alavere dalavere dönüyor. özellikle son günlerde üye olanlar tarafından. sonra benim gibi başınız ağrır demedi demeyin.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Pekala gereği yapıldı. Zaten e-posta adresinden belli ne kadar ciddiyet ile iş yaptığı.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
blogspot satmak suç mu ? anlamadım da olayı tam
bende satmıştım bir ara çünkü.hata mı yaptım yoksa

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
msn de konuşmuştum bende arkadaşla, 100TL civarı satıcaktı ama sitenin içeriği pek ilgimi çekmemişti. Kimse dolandırılmamıştır umarım, teşekkürler üstadım uyardığın için.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
dün yüz defa yazdım ama yöneticiler ilgilenmedi, bu forum gerçekten başı boş...

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
ayrıca latif20 onun multi üyeliği ama yöneticiler dün reportları okumadığı için böyle bir olay yaşandı.
Bu durumun oluşmasından report ları ciddiye almayan yöneticilerde sorumludur.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
aynı şekilde bu tepki nickli kişi de bu tayfanın elemanıdır. bence 2011 yılından sonra üye olan herkesi silmemliler

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
@artofevil , forumda malesef çoğu zaman böyle durumlara 2 3 günde mudahele edildiği günler oluyor , sebebi ise aktif moderatör olmaması , aktif moderatörler olsa anında çözüm e ulaştırılır ama malesef öyle bir durum söz konusu değil , haliyle üzücü

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
evet modlara kısıtlı yetki verilmiş.yöneticiler de zaman zaman uğruyorlar. sitede hareket olsun da ne olursa olsun mantığı pek iyi olmaz.uzunvadede ters teper.

bir kahvehane düşünün .kahveye giriş yaşı bellidir 18 dir. sen 5-6 yaşındaki bebeleri alırsan mekanda koşuşturmalarından diğerleri de rahatsız olur. bir süre sonra eskiler de gider. meydan ortada koşan 5 velede kalır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5