İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogcu ve Blogspot hesaplarını satanlar gelsin

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhabalar,
Blogspot ve Blogcuda, en az 6 ay once acilmis ve icerisinde en az 20-25 mesaj eklenmiş bloglarınızı alıyorum. Bana pm ile ulasmaniz daha saglikli olacaktir. PM ile ulasamayanlar buradan yazabilirler.

Istediginiz makul fiyati pm ile bildirin aksi halde ben fiyat belirtmeyecegim. Sonuc olarak bunlar blog cebinizden para harcamadiniz bunun icin ancak ben gecmiste oturup ugrasip emek vermis oldugunuz ve benimde ihtiyacim oldugu icin para ile satin almak istiyorum.

Fiyat bildirmeyenlere cevap vermeyecegim.

Ayrıca, luten dikkat edin: kesinlikle kazanc sagladiginiz bloglari almiyorum. Yukarida belirttigim gibi en az 6 ay once acilmis ve icerisinde en az 20-25 konu bulunan, kullanmadiginiz isinize yaramayan bloglarinizi 5-10 YTL gibi fiyatlarla almak istiyorum. Degerlendirmek isteyenler buyursun.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Cevap verdim pmlere. Arkadaslar, blog hesabinizin bagli oldugu email adresini veremiyorsaniz bastan hic satisa cikarmayin cunku mail sizde oldugu surece kontrolde sizde olacaktir. Ben mail acount ile birlikte istiyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Cevap verdim pmlere. Arkadaslar, blog hesabinizin bagli oldugu email adresini veremiyorsaniz bastan hic satisa cikarmayin cunku mail sizde oldugu surece kontrolde sizde olacaktir. Ben mail acount ile birlikte istiyorum.

Gerekli cevabı ve çözümü yazdım pmde..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
MSN degil forum.iyinet.com uzerinden ticaret yapiyorum. blog adresiniz ve istemis oldugunuz fiyati belirtin goruselim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Alım devam ediyor, lutfen ilk mesajimi dikkatli okuyun. Editledim.

KursatKilic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Eğer İlgilenirsen Satıyorum Bloglarımı... Yaklaşık 50 tane... Kolay Gelsin Cvp Bekliyorum

Son 5 Dizi Bloğum

Köprü Dizisi

Annem Dizisi

Arka Sokaklar Dizisi

Arka Sıradakiler Dizisi

Genco Dizisi

----------------

Hz. Muhammed'in Hayatı

Polat Alemdar

Mehmet Akif Ersoy

Eşref Saati

Damar Sözler

Fıkralar Komik Fıkralar

Kurtlar Vadisi Pusu

Türk İslam Kültürü

DenizSeKi Haberleri ve Fan Sitesi

Sevgi Sözleri Aşk Şiirleri

Osmanlı Devleti Kurucusu Osman Gazi

Şifalı Dualar

Burçlar Günlük Fal Yorumları

Çanakkale

Soner Arıca

Büyük Aşk Hikayeleri

Cilt Bakımı

Vücut Bakımı

Saç Bakımı

Coğrafya Dersi

Makyaj - Güzellik Makyajı

Moda Haberleri

Hayvanlar Alemi

RIFAT ILGAZ Şiirleri

AHMET SELÇUK İLKAN Şiirleri

FARUK NAFIZ ÇALIBEL

Aşk Şiirleri

Biyoloji ve Biyoloji Hakkında Bilgiler

Akademik Bilgi

Uzay ve Gökyüzü

UFO Resimleri

GARİP ve ESRARENGİZ OLAYLAR

Dini Hikayeler, Islami Hikayeler

Sağlık Haberleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

cetoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://mydostlarim.blogcu.com yaklasık 7 ay oldu pr si 2 3 ten dustu gayet saglam sıte uzerınde 500 yazı var 30 ytl den satarım almak ısteyenlere ıı reklamstoreden gelır elde ettım bu sıte ıle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5