İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogcuya ne oldu ?

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar blogcuya ne oldu bilen var mı ? site sanırım kendini kaybetti..blogcu.bloğu bile silinmiş :S

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merak edilecek birşey yok gelip geçici bir sorun. Databaselerinde sorun var sanırım sabahtan beri öyle tüm bloglar silinmiş gibi görünüyor. Gidip geliyor hal olur.

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bütün blogları silmişler böyle bir blog yok diyor :eek: korktum benim 3 tane dolu dolu bloğum var orda :eek: inşallah geçicidir

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
bütün blogları silmişler böyle bir blog yok diyor :eek: korktum benim 3 tane dolu dolu bloğum var orda :eek: inşallah geçicidir

Korkmamak için siz yedeğinizi alın, yedek alınamıyorsa hiç yaklaşmayın, emeğinize yazık.

Yedek alınma olmazsa, tüm verileriniz gittikten sonra gün gelir, ilk sayfaya şöyle bir yazı yazarlar;
"Türk internetine çok hizmet ettik, bizden buraya kadar"

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o kadar blog vardı.herhalde uyarı yapmadan bir anda silmezler blogları değil mi :eek: bakalım geçicidir diye umuyorum :eek:

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Kullanıcı girişi yapılamıyor.Yapılsa manyak adresleri kapardım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5