İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger.com a Erişim Yasağı Kalktı!

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hüseyin Üzmez de tahliye oldu

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DigiTurk'e gonderilen yuzlerce email, NTV de yayinlanan program bu karara etkili olmustur. Buyuk tepki altinda kalan mahkeme ve kurum, kararı geri cekmek zorunda kaldı.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en çok hüseyin üzmezin tahliyesine sevindik. ne o öyle ayıp degilmiydi o yaşta adama...
durmak yok YOLA DEVAM

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Adli Tıp'ta yapılan muayene sonuçlarıyla ilgili düzenlenen 17 sayfalık raporda çocuğun "Beden ve ruh sağlığının bozulmadığı" belirtildi.

asılması gereken adamı serbest bırakıyorlar.. Allah'ından bulsun ....

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu konu açılmışken sizce bu Hüseyin Üzmez davasında bir komplomu var yoksa bu adam hakikaten böyle bir iş yapmışmı, eğer yapmışsa niye serbest bırakıldı, yok yapmamışsa bunun açıklaması niye yok.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
insanoğlu çiğ süt emmiştir.

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=66745

Hz.Süleyman bir karıncaya bir yıllık yiyeceğinin miktarını sorar.

Karınca da, 'Bir buğday tanesi yerim' diye cevap verir. Cevabın doğruluğunu kontrol etmek isteyen Hz.Süleyman (a.s) karıncayı bir şişeye koyar. Yanına da bir buğday tanesi koyar ve hava alacak şekilde şişeyi kapatır.

Sonra da bir yıl bekler. Müddeti dolunca şişeyi açtığında bir de bakar ki karınca buğday tanesinin yarısını yemiş, yarısını da bırakmıştır. Hz.Süleyman (a.s) karıncaya buğday tanesini tamamen neden yemediğini sorar. Karınca da, "Daha önce benim yiyeceğimi yüce Allah (c.c) verirdi. Ben de O'na güvenerek bir buğday tanesini yerdim. Çünkü O beni asla unutmaz ve ihmal etmezdi.

Fakat bu işi sen üzerine alınca doğrusu nihayet bu aciz bir insandır diye sana pek güvenemedim. Belki beni unutup yiyeceğimi ihmal edebilirsin. O yüzden yarısını bıraktım der."

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yahu konu açılmışken sizce bu Hüseyin Üzmez davasında bir komplomu var yoksa bu adam hakikaten böyle bir iş yapmışmı, eğer yapmışsa niye serbest bırakıldı, yok yapmamışsa bunun açıklaması niye yok.

bu adam 14 yaşındaki küçük kızı taciz etmiştir. bu kesin kanıtlanmış. serbest bırakılmasını üstteki mesajımda küçük bir alıntı ile yazdım. Ayrıca kızı zaten anası satmış. Yani bi ana bunu yapıyorsa el bebesi neler yapar düşünün..

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adam 14 yaşındaki küçük kızı taciz etmiştir. bu kesin kanıtlanmış. serbest bırakılmasını üstteki mesajımda küçük bir alıntı ile yazdım. Ayrıca kızı zaten anası satmış. Yani bi ana bunu yapıyorsa el bebesi neler yapar düşünün..

Tamam bu adam bu işi yapmış, iyi de niye serbest bıraktılar acaba haberlere baktım sadece kızın psikolojik durumunun bozulmadığından bahsediliyor, bu adamın niye serbest bırakıldığı yok. Sonumuz hayrola.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam bu adam bu işi yapmış, iyi de niye serbest bıraktılar acaba haberlere baktım sadece kızın psikolojik durumunun bozulmadığından bahsediliyor, bu adamın niye serbest bırakıldığı yok. Sonumuz hayrola.

İfadeleri değiştirdiler yeni davada , Hüseyin efendi bir şey yapmamış demişler.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Küçük Yaştaki Kıza Cinsel İstismarda Bulunma Suçundan Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde Yargılanan Yazar Hüseyin Üzmez, Tutuksuz Yargılanmak Üzere Tahliye Edildi.
Adamın yaptığı şey taciz kanıtlananda bu, 6 aydırda içerde sanırım cezası doldu

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben şimdi şunu anlayamadım işlerden dolayı çok fazla takip edemedim, bu kapatılma davası ile bu adamın ne alakası var? ne yapmış bu adam bloggerda?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak ediyorumda....
Bloğuma dokunma diye kampanya başlatan arkadaşlarım ....

Acaba Bu kızcağız için yada bu sahtekar adam içinde kampanya yapacaklarmı ?
yoksa "Gemisini kurtaran kaptan" modunda
Nasılsa blog açıldı gerisini ...et diyemi takılıcaklar ?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
merak ediyorumda....
Bloğuma dokunma diye kampanya başlatan arkadaşlarım ....

Acaba Bu kızcağız için yada bu sahtekar adam içinde kampanya yapacaklarmı ?
yoksa "Gemisini kurtaran kaptan" modunda
Nasılsa blog açıldı gerisini ...et diyemi takılıcaklar ?

Niye kampanya başlatsın ki?
Kendi kızı mı?
Bi kazancı mı var?

:)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hüseyin üzmez denen yaratıkta cıktı ya insan sinir oluyor.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye kampanya başlatsın ki?
Kendi kızı mı?
Bi kazancı mı var?

:)

bakalım herhangi bir girişim varmı ? hep birlikte görecegiz.

bu kadar bi yerini yırtan insanlar o küçücük kız için girişim yapacaklarmı ?

(DipNot : bir kızım var ve avukatımla bir vatandaş olarak itiraz dilekçesi gönderttim)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben yukarıdaki mesajımda alay yollu bir nazire yaptım.

tamam olayı kavradım teşekkürler.

Gerçekten de blogger kapandığında o kadar söz söyleyen arkadaşlar bu olayda (vakit gazetesi yazarı hüseyin üzmez'in haberlerde çıktığı olay da ) da acaba aynı hassasiyetliği göstereceklermi merak ediyorum...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DigiTurk'e gonderilen yuzlerce email, NTV de yayinlanan program bu karara etkili olmustur. Buyuk tepki altinda kalan mahkeme ve kurum, kararı geri cekmek zorunda kaldı.

mahkemeler maillerle, ntv de yayınlanan programlarla iş yapmaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi