İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger DNS ayarları

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slmlar,
bugün öğrendim ...blogger'da kendi domainimizi kullanabiliyormuşuz.ben hep yönlendirme yapıyordum...ama şimdi DNS leri yönlendirmek istiyorum... iki adet DNS verisi girmem gerekiyor ama blogger sadece ghs.google.com girin diyor...(domainler isim tescilde --gerekli ise ) ....DNS1 DNS2 olarak adres girmem lazım ...bu durumda ne yapılır???

saygılar

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba yeni başlık olmasın diye eskisinden devam ediyorum :)... Dns bilgilerimi yönetmek istiyorum kısımında ki mevcut CNAME kaydını silerek ghs.google.com u eklersem ; www.siteadi.com yazınca ulaşılamıyor... ekstra CNAME eklersem yine olmuyor ...İsimtescildrki domainimi bloggerda kullanmam için ne yapmam lazım ...Açıklayabilecek olan varsa çok sevinirim :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de yeni baslık açmadan bir soru sorayım. önceden blogger'da 20 tane sitemi kendi domainimde barındırıyordum. simdi yeni blogger'a geçtim ama blogspot kullanırsam özellikleri kullanabiliyormusum. bu yüzden blogspot'tan hesap açıp bütün yazıları oraya mı geçirmem lazım? yoksa kolay yolu var mı bunun. yine kendi domainimde devam etmek istiyorum hizmete.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5