İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger Düzenlemeler yapmak istiyorum ?

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogger da örneğin devamını oku ve bunun altında bir adsense kodu koymak istiyorum. Bunun öncesinde http://nea.ngi.it/templatesblogger/...This=true&TB_iframe=true&height=500&width=760 temasını kullanmak istedim ama basit bir hata verdi bulamadım hata "<" düzgün kapatılmadığından dolayı diyor. baktım bulamadım yani bundan değil.

Yorum gönder bölümünde blogger sayfası açılıyor fakat yorum göndere tıklandığında küçük bir form açılsa ve burada doldurulsa daha iyi olur. Elinde bunlarla ilgili bilgi link ola var mı? Yardım edebilirmisiniz?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Birincisi tema biraz eski bir tema.Blogger bazı kural değişiklikleri yaptı o yüzden kullanmak istediğin tema o sorunu çıkarıyor.
İkincisi blogunun kontrol paneline gir yerleşim bölümünde yorumlara gir orda istediğin ayar mevcut.

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gokhan kardeş teşşekur ederim. Ama tema çok güzel ve sade hoşuma gitti kullanmam mümkün değil mi bu temayı yani ayarlar yapmaz mı yım? Ayrıca senden msn istiyorum sıkıntı olmazsa alabilirmiyim ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Msnmi sadece eşe-dosta bide ticaret yaptıklarıma veriyorum.Gün içinde 1 dakikalığına girip çıkıyorum zaten girmiyorum msnye.Temayı düzenleyebilirsin tabikide.Ama biraz uzmanlık ister.

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogger ile ilgili düzenlemeleri elimden geldiğince www.mafiamax.com den takip ederek yapıyorum. güzel açıklamalarla anlatmış. Dileyenler bu siteden takip ederek düzenlemeleri yapabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5