İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger hit alır mı ?

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Arkadaşlar blogger googlenin olduğu için hit alacağını düşünüyorum.
Blog işlerine yeni başladım sayılır.
Hergün özgün makale giriyorum sitelerime ~ 3-4 adet.
Biraz zaman geçsin backlink çalışması yaptıracağım.
Domainde alacağım :)
Sizce hit alırmıyım ?

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
almaz daha doğrusu alırda yarın birgün kapanmayacağının garantisi yok boşa emek verme ücretsiz bloga ama tecrübe kazanmak için iyi olabilir. birde google ın kendisinin olduğu için google pek umursamıyor ben uzun süre kullandım

DonJuan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana şöyle izah edeyim,

Blogger da seo çalışma yapma imkanı neredeyse imkansız sadece bir kaç adımla temanı seo optimize etme işlemi tamamlarsın yani blogger seo olanakları anlamında çok kısıtlıdır bu noktadan sonra iş sana düşüyor yazacağın yazılar çok önemli.

Blogger google en nadide (alexa rank 5) ve en güvendiği servis bu yüzden gerektiği kadar önemi gösteriyor, en net örneği şu ki yazdığın özgün bir makale 1-2 dakika sonra google semalarında uçuşa geçiyor.

Tema ve eklenti konusunda yine kısıtlamalar var, her istediğin tema ve eklentiyi elde edemiyorsun, geliştiren çok az ama bu sorun yavaş yavaş aşılmaya başlıyor diye düşünüyorum.

Ve en güveniliri, güvenlik konusunu hiç takılmıyorsun google gibi bir güvence arkada olmuş oluyor hatta bir çok saldırı olan blogun wp den bloggera geçtiğine şahit oldum en yakın örneği ise bu işin babası olan wolkanca aldığı DDOS saldırılarına bir çözüm yolu bulamamış bu yüzden bloggera taşınmıştı yakın zamanda (araştırabilirsin)

Bende blogger servisini kullanıyorum ama hit için değil sadece sevdiğimden dolayı bu yüzden beklentim yok ve hitim düşük ama hit alan blogger yokmu dersen ? Mesala forumda blogkaan adlı arkadaşın blogu hit alıyor ve blogger tabanlı bknz. örnek çoğaltılabilir.

Benim fikrim kesinlikle alır ama emek zarf etmen gerekir wp deki gibi bot olayı blogger 'da yoktur, her yazıyı elinle girersin ve kendi boyunun ölçüsünü alırsın.

Risk almak istersen mutlaka blogger dene #riskbudur

Ekleme: @sevgikelebek arkadaşın söylemi kesinlikle yanlıştır, google blogger için çok büyük paralar harcamıştır çok emek sarf etmiştir ve kapanma ihtimali sıfırdır yani google birgün kapanırsa blogger o zaman kaybolur. (bu seçenek de olanaksızdır)

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
blogger.com kapanır demiyorum senin kendi blogun kapanır diyorum kaç tane blogger blogum patladı anlamadan yorum yapma

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Kardeşim bir geleceğin olsun istiyorsan aktifbilisim.com.trden fiyatları incele.:)

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar blogger googlenin olduğu için hit alacağını düşünüyorum.
Blog işlerine yeni başladım sayılır.
Hergün özgün makale giriyorum sitelerime ~ 3-4 adet.
Biraz zaman geçsin backlink çalışması yaptıracağım.
Domainde alacağım :)
Sizce hit alırmıyım ?

back link istersen
http://www.nethizmet.net/
burdan yararlan derim güzel bir şirket. adwords olarak sertifikalı ilk türk şirketi.

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
neden - rep veriyorsun kardeşim ref link veriyormuyum ben sadece kendi yaptığım şeyden dolayı hitmi gösterdim. allah allah geri dönüş yapıldı benden de sana -rep

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi