• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel
sohbet odaları

Blogger ile ziyaretçi çekelim.

vys

0
Bilgiler
Katılım
17 Eylül 2006
Mesajlar
76
Reaction score
0
Puanları
0
208 Aydır Üye
Merhaba arkadaşlar ,

2 gün önce mantık ile düşündüğüm usta bir abimden onay aldığım blogger ile ziyaretçi çekmeyi burada anlatacağım.


Peki neden Blogger ile ziyaretçi çekeceğiz ?

- Çünkü Blogger Google hizmeti olduğu için oradaki sitelerinizi Google çok çabuk indexliyor ve aramalarda üst sıralarda çıkarıyor . Ayrıca blogger ile Google Adsense başvurunuz da çok çabuk inceleniyor , ve %99 kabul ediliyor.
Bugün blogger sitelerin linkleri bir çok sayfada görülmektedir.

Peki nasıl ziyaretçi çekeceğiz ?

- Öncelikle sürekli ilgilendiğiniz bir sitenizin olması gerekmektedir.

Örnek: Bir haber siteniz var ya da herhangi bir içerik ile ilgili bir siteniz war.
Mesela fıkra - şiir - hikaye içerikli bir siteniz var. Hmm domaini de xhikaye.com olsun. Hemen sitenizin ismi ile https://www2.blogger.com/signup.g 'a kayıt olun

Örnek: xhikaye.blogspot.com

akabinde sitenizin içeriğini yani xhikaye.com'un yazılarını bloger hesabınıza taşıyın. ve yazılar mümkünse şu şekilde olsun...

Başlık
Hikayenin küçük bir kısmı.

Devamı... ( burada yapmanız gereken şey , devamı yazısına xhikaye.com daki yazının linkini vererek ziyaretçiyi xhikaye.com a yönlendirmek...

- Etiketler önemlimidir ?

tabiki , daha fazla ziyaretçi çekmek için etiketler birebirdir. blogger ya da diğer blog sistemlerine etiket süs olarak yazılmamış. Genelde aranılacak etiketleri yazın. Sitenizin içeriği dışındaki etikerleri yazarak lütfen ziyaretçinizi yanıltmayın yoksa size - olarak dönecektir.

- Tasarım hakkında bilgi

Tasarımda güzel olsun ki ziyaretçiniz sitenizin sallamasyon bir site olduğunu düşünmesin, biraz ciddi olun tasarım konusunda.

Ayrıca blogger ile açtığınız siteleri link değişimlerine koyun. Google da indexlenmesi , üst sıralarda çıkması açısından çok iyidir.

-

Ben bu sistemi yeni keşfettim sanırım 2 gün oldu. daha tam olarak projemi bitirmedim. Bitirdikten sonra sizlere istatistikleri bildireceğim.

veysi beyazıt (c) 2007

Kaynak göstererek başka sitelere yazabilirsiniz..
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst