İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger yedeğini wordpresse aktarma

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogger yedeğimi wordpresse aktarmak istiyorum.Wordpress admin panelinde Araçlar / İçe aktar kısmından blogger kısmını seçip aktarmak istediğimde yarıda kalıyor.4 bin küsür yazı var bir türlü aktaramadım :( blogger yedeğini wordpresse çeviren program falan varmı bildiğiniz

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En fazla kaç mb olduğunu bilmiyorum bi dene bak istersen.

csfrag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Blogger yedeğimi wordpresse aktarmak istiyorum.Wordpress admin panelinde Araçlar / İçe aktar kısmından blogger kısmını seçip aktarmak istediğimde yarıda kalıyor.4 bin küsür yazı var bir türlü aktaramadım :( blogger yedeğini wordpresse çeviren program falan varmı bildiğiniz

2-3 defa daha denedinizmi? Bazen yarıda kaldımı sonraki denemede kaldığı yerden devam ediyor. 3/4 denemeden sonra tamamen atıyor.

Bende blogspottan bir xml yi wp ye aktardıydım etiketleri kategori yaptıydı. Belki ayarı vardır ama bilginiz olsun.

cafercer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2-3 defa daha denedinizmi? Bazen yarıda kaldımı sonraki denemede kaldığı yerden devam ediyor. 3/4 denemeden sonra tamamen atıyor.

Bende blogspottan bir xml yi wp ye aktardıydım etiketleri kategori yaptıydı. Belki ayarı vardır ama bilginiz olsun.

Evet,birkaç denemeden sonra oluyor.Ayrıca etiketler kategori oluyor bu yüzden sıkı bir ayar .ekmek gerekiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5