İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger'de alan adı kullanılması

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar bu bloggerdan alınan özel domain daha sonra istenirse satılabiliyor mu? Bir de şu an blogspot engellemesinden bu domaini alarak kurtulabilirmiyiz diye sormak istiyorum...

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Blogspot engellenmesinden domain alarak kurtulamazsın. Aksine bu aralar bu problem gündemde.

Ve evet istersen ileride domin ve domainle birlikte siteni satabilirsin. Normalde blogspot site satışı yasak deniyor ama tabiiki yapılabiliyor.

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Blogspot engellenmesinden domain alarak kurtulamazsın. Aksine bu aralar bu problem gündemde.

Ve evet istersen ileride domin ve domainle birlikte siteni satabilirsin. Normalde blogspot site satışı yasak deniyor ama tabiiki yapılabiliyor.

Anlaşılan ben domain almak için yanlış zamanı seçmişim...

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Google yardım forumunda oldukça fazla tartışma var bu konuda. Bi gezin istersen.
http://www.google.com/support/forum/p/blogger/label?lid=2a692556dbf56488&hl=tr

Son gelişmeler bir parça umut verici yönde. Mahkeme kararı ile yasağın kalktığına dair bilgiler. Yakında bu kararın servis sağlayıcılara da erişip yasaklamanın bitmesini bekliyor insanlar.

En azından yeni bir domainin var. İnsanların siteleri çok ziyaretçi kaybetti bu arada. Sen yeni domainle başlıyabilirsin. Yasak kalkarsa tabii. Ve bi daha yasaklanmazsa tabii ki:)

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dün akşam itibariyle yeni yöntemle de bloglara giriş yapılamıyor. beklemedeyiz.

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
200k hit rahat kaldırır demişsinde şimdi bizim bloglarımız için bi hit sınırımı var 1milyon hit alsam kapanırmı yani :D

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
dedikleri harfiyen 1 e bir uygulamadım. ama çalışmıyor sayfa bulanamadı dior. tam 4 gün oldu olmayacak galiba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5