İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bloglardaki comment bölümlerine yazı yazarken sitemizi yazmak?

oflibaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
pr5 pr6 pr7 sitelerin konularında comment bölümlerine yorum yazarken arada sitemizin adresini yazmanın bizim pr değerimiz için bir fayadası olurmu. bize ne gibi faydasu ve zararı olur.

iyi çalışmalar

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
nofollowsa link işe yaramaz dofollowsa işe yarar ama çoğu bloglarda nofollow'dur.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Gifted.ib' e ek olaral;
Post attığın blog yabancı, sen Türkçe siten için sürekli bu şekilde post atıyorsan da tez zamanda google abi kapını çalıp "ne yapıyorsun sen bakayım!" diyecektir. Dikkatli olmak gerek biraz bu konuda...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer açmış olduğun site google'da index almamışsa
ve tanıtmak istiyorsan etkisi olabilir
ama PR konusunda arkadaşlarımın söylediklerine katılıyorum
nofollow ise anlamı olmaz

oflibaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama ben sürekli ingilizce yazıyorum.Yazdığım siteler aynı içerikte site.İndexleme konusunda yardımcı olduğunu duydum bende.
Fazla aşmamak lazım ama.Günde 2 3 tane yetecek herhalde.nofollow olup olmadığını nerden anlarız.Yani anlamı tam olarak ne demek

İyi çalışmalar

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<a rel="nofollow" href="http://www.ornek.com/">Dikkat'e alma</a>

Nofollow olup olmadığını tag'e bakarak anlayabilirsiniz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
çok dikkatli olmalısın :) bende siteyi 40-50 gün önce açmıştım senin yamak istediğini yaptım sonuç burda.

oflibaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ozcan bu durumdan nasıl kurtulmayı düşünüyorsun. Benimde şuan bir sitem aynı durumda. Başka sitemi gereksiz bütün bloglara ekledi,m bu duruma geldim:D bundan nasıl kurtaracan kendini.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ters etki yaptı heralde. 50 hit oldu 300 hit. aynı konudaki bloglara yorum yazdım. siz rasgele yazmışsanız olabilir.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Herşeyi kararında yapmak lâzım, hızlı yükselmek zararlıdır her zaman.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
aslında fazla değil :D 10 yada 15 siteye ekledim tabi benim sitelere eklediğim için 30 civarı backlink alıyordu açılan site 1 haftada 300 üç hafta sonrada 500 olursa demekki böyle oluyor hızlı giden atın b-ku seyret düşer gibi bir sürü ata sözü var valla benim 5 yıllık sitem vardı onunda hiti 1-2k oluyodu bir kaç numara yaptık 30-35k oldu :) 3 ay sonra ban yedi sonra ban açıldı ama şimdi hiti 300 - 500 lerde 6-7 ay olmasına rağmen bende bu olaya gizli sandbox diyorum :) siteadi.com yazınca googleda ilk sırada ama başka bir kelimede 3. sayfadan yukarı almıyor artık siteyi bu sitelerde ban yemeden aynı muameleyi görüyorlar aradaki fark o sadece yakında her kes der gizli sandbox diye bunuda ben uydurdum. istediğin kadar özgün içerik kullan bi işe yaramıyor. kendi yaazdığım programı tanıtıyorum gene hit çok çok az :) bu yüzden backlink fazla almıyorum yeni açtığım sitelere ve bundan sonra pr si yüksek bloglarada eklemicem.

oflibaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yandık o zaman biz.
Google bize acayip ceza verdi o zaman.Ahh google ahh seninde gün gelcek zamanın gececek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5