İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bloglarınızı ücretsiz tanıtıyorum Kaçırmayın

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ÖNEMLİ:Yeterince blog adresi buldum.Bu kadar yeterlidir.Yarın tanıtıp tanıttığım blogların sahiplerine linki pm ile göndericem..Bundan sonra blog adresi yazmayınız ve pm ile göndermeyiniz..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Çok şey istemissin be kardeşim.
Zaten birinci şartını okuyunca, %90ımız döküldük.
Özgün yazılar yazıp, pek tanınmayan bir blog hem de abidik gubidik değil kaliteli; Kalanın %6-7si de gitti böylece.
Kalan %4ümüz da hala bu mesajı okumadı demekki.
17-18 tane blog zor çıkar.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
17-18 blog olmasada olur.Amacım ziyaretçilerin hoşuna gidecek farklı bloglar bulabilmek.Ziyaretçiye kopya içerikli bloga gir nasıl diyim.Blogları överek şu özellikleri var şu bilgileri bulabilirsiniz şurası iyi güzel diyerek tanıtıcam.Kopya içerikli spam blogları nasıl tanıtıyım..

imazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm gönderilmiştir.Cevabınızı bekliyorum.İyi çalışmalar.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Güzel ve kaliteli içeriği olan ama bi türlü tanıtamadığınız bloglarınızı bekliyorum.Büyük ihtimalle yarın öğlen falan yazıyı yazıcam..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ÖNEMLİ:Yeterince blog adresi buldum.Bu kadar yeterlidir.Yarın tanıtıp tanıttığım blogların sahiplerine linki pm ile göndericem..Bundan sonra blog adresi yazmayınız ve pm ile göndermeyiniz..

Canimda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi karar verin adres alıyormusunuz almıyormusnuz ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bi karar verin adres alıyormusunuz almıyormusnuz ?

Konuyu sadece burada değil r10dada açtım ve istediğim sayıya ulaştım.iyinet forumundan 8 saat boyunca sadece 1 link geliyorsa bu benim sorunum değil.Bekledim o kadar link gönderilir diye r10da istenilen sayıya ulaştım burdan 1 link geldi sadece..Blog linkini gönderenler bloglarının tanıtımını yarın okuyabilirler.Onlara pm ile linki bildiricem..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5