İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogspot indexlenmeme sorunu.

M

Merthan

Misafir
Arkadaşlar merhaba, açılalı 4-5 gün olduğu halde blogspot sitem indexlenmedi. Google webmaster tools'a site adresini ekledim. Meta taglara verify kodunu ekledim. Ayrıca bir kaç siteye link ekledim. Fakat site henüz indexlenmedi. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

hypnose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı problem bende de mevcut ,sanırım google domain snifer(domain koklayıcılar)'a karşı önlem alıyor ve indexlemeyi biraz geciktiriyor ama senin durumun farklı blogger siteleri bunun dışında ,endişe etmene gerek yok 4-5 gün yada 1-2 hafta sürdüğü de olur indexlemenin,sana önerim içerik üretmen eğer içeriğin ne kadar fazla ve devamlı olursa indexlenme probleminde o kadar az olur :).

M

Merthan

Misafir
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Ben biraz makale yazayım :)

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sürekli makale ekle günde 15 tane felan anında indexlenirsin...ben saniyeler içerisinde indexleniyorum...bunun ilacı sürekli makale yazı bişeyler ekle...resimli eklersen daha hızlı indexlenirsin..unutma :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sürekli makale ekle günde 15 tane felan anında indexlenirsin...ben saniyeler içerisinde indexleniyorum...bunun ilacı sürekli makale yazı bişeyler ekle...resimli eklersen daha hızlı indexlenirsin..unutma :)

Son zamanlarda hesap açtınız mı?Son zamanlarda geç indexliyor galiba..

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son zamanlarda hesap açtınız mı?Son zamanlarda geç indexliyor galiba..

zaten bu dediğim 1 ay önceden açılmış bloglar için geçerli...yeni açılan bi blogu google sevmez...önce biraz zaman geçmeli bu zaman içerisinde içerik girilmeli felan..çunki ilk önce spamcı gözüyle bakıyor...sen ekliyorsun 50 yazı bi daha girmiyorsun ,blog açıldığında bence 1 ay boyunca 2-3 günde bir içerik girilmeli.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben gecen gün acmıştım indexlenmesi 3 gün sürdü hatta ilk başta 30 sayfamı indexledi ertesi gün baktım 10 sayfaya düştü indexli sayfalar en son dün baktım bir indexli sayfam kalmış :D icerik taze ve kopya değil ama hernedense indexlemek yerine siliyo indexlerimi :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bazen yeni açılan bloglar 15 dk içinde indexleniyor bunun sebebide sanırım yogunlukla ilgili eğer blogu geç saate açıp gönderinizi hemen yaparsanız indexlemede sorun olmaz çünkü sizinde bildiginiz gibi güncellenen siteleri sırasıyla blogspot anasayfasında gösteriyor ve indexletiyor, eğerki gündüz açtıysanız tabi indexlenmesi haliyle zaman alıyor bazende es geçebiliyor, benim size tavsiyem blogunuzu açtığınızda birbaşka indexli site veya sitelerinizden backlink almanızdır o zaman indexlemede sorun yaşamazsınız.
iyi çalışmalar

maybe1day

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklenen içerik ozgun degılse indexlenmesı son zamanlarda hayal oluyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5