İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogspot ve Sandbox İkilemi ?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 1 haftadır blogum sandboxta ve de okuduklarıma göre blogspot sandboxtan 1-2 haftada çıkabiliyormuş...Nasıl düşütü bilmiyorum ama emek verdigim blogumu da kapatmak istemiyorum.

Bu durmu yaşayan arkadaşlar vardır elbet.Blogcular sandbox maceralarını paylaşırlarsa sevinrim.2 haftada çıkma ihtimali var mı ve de neler öneririsniz?

Saygılar...

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3 hafta oldu 2 blogspot sitem sandboxta. çıkmadı bi türlü ümidi kestim artık ilk sayfadan altlara düşünce.

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 kez başıma geldi blogspotta sandbox durumu. bitanesi 3 gün diğeride 4 gün sürdü :) O süre zarfında güncel tutmaya devam ettim sadece:)

E

Erhan

Misafir
Arkadaşlar Evet blogspot siteleri çok çabuk çıkıyor

mesela ilahidinleyin.blogspot.com sanbox a soktum güzelde hiti olmuştu aşırı link kasmam sebebiyeti ile sanbox a girmişti 1,5 hafta önce 2 gün önce farkettim ki sanbox dan çıkmış :) gene başladım kasmaya Hayırlısı bakalım

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim blogum 4. haftasını dolduracak yakında. Artık sabırdan başkası yalan.

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncellemeye devam ediyosan blogunu bence kısa süre içinde çıkarsın :)
Hergin 3-5 bişiler ekle :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5