İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogspot yeni domain

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba. Blogspot'a kendi domainimi ekleyip bir blog kurmak istiyorum. Bu şekilde bir blog uzun soluklu olabilir mi. Bir de bu şekilde yapılmış bildiğiniz bloglar var mı?

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Güzel hazırlamışsın eline sağlık. Blogspotta sorunların oldu mu peki.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İstediğin eklentiyi kuramazsın, blogunu istedikleri zaman kapatabilirler, ulaşım sıkıntısı yaşanıyor bazen.

Avantajı: host, bandwidth, cpu derdi ile uğraşmazsın. Kolay indexlenir.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
blogspot'ta sorun olmaz. türkiye google'ı engelledikçe dns'lerde problem yaşarsın. onun da güncelini bulur sorunu çözersin. bu aralar imageshack problemi de var. tema kullanırken dikkatli ol, resimleri blogspot'a yükle

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bende geçenlerde salonrehber.com domainimi dugunsalonu.blogspot.com 'a taşıdım şimdi erişim sağlanmıyor :( ama yine de google indexliyor ? sorunu çözemedim bi türlü, yardımcı olabilecek birisi olursa sevinirim.

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
11 yıllık masal sitem var. uzun soluklu yani :)

masaloku.blogspot.com

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Söylenenlerin aksine eklenti kurabilirsin herşeyi yaparsın işte blogla ne yapacaksan herşeyi. Bitek tema konusunda sıkıntılı.

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
İstediğin eklentiyi kuramazsın, blogunu istedikleri zaman kapatabilirler, ulaşım sıkıntısı yaşanıyor bazen.

Avantajı: host, bandwidth, cpu derdi ile uğraşmazsın. Kolay indexlenir.

+1.
Katılıyorum aynen.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Blog sitelerinde zaten fazla eklenti kurmaya gerek yok. Peki blogspottan içeriklerimizi taşıyabilir miyiz acaba. Wordpress ya da başka bir içerik sistemine.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Blogspot sitelerine erişim yasaklandı. Ama kendi domainine sahip sitelere girilebiliyor galiba. Doğru mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5