İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogum google aramalarda gözükmüyor

djvl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogum içerik olarak google aramalarda gözükmüyor sadece tam adresini yazarsam bi kaç tane sonuç çıkıyor bunu sebebi ne olabilir

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenizin adresini de yazarsanız genel bir inceleme yapıp size rapor sunayım.. Sitenşiz yeni ise hızlı index elbette ki beklemeniz yanlış olacaktır efendim

djvl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guncelhotfilepremium.blogspot.com blog adresim bu blogu açalı 1 ay oldu bu süre yeterli değilmi acaba ben pek anlamadığım için bu tür şeylerden

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Açıkcası yeterli dersem yalan söylemiş olurum. Bir sitenin Google üzerinde hızlı ve etkili bir biçimde yükselebilmesi adına içeriğinin günlü olarak güncellenmesi, konu etiketlerinin iyi girilmiş olması ve konu yoğunluğunun ilk 1 ay süresince biraz yoğun tutulması gerekir...

djvl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sürekli güncelliyorum zate bi blog sayfası için gün içinde 6 7 konu yeterli değilmi sizce

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Elbette ki yeterlidir. Konuların özgün olması da işi tetikler. Blogunuzun ana kod alanına sitenizin içeriğini anlatan birkaç META etiketi girmenizi öneririm. Sitede en azından SEO'ya dair birşeyler olmalı. Google bunu gördükten sonra daha hızlı indexleme yapacaktır diye tahmin ediyorum.

Şuanda 294 index'iniz mevcut...

djvl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün meta tag girdim ama ne kadar dogru yaptım açıkçası bilmiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5