İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bloguma 21 adet ücretsiz blog linki alıyorum

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bloguma 21 adet ücretsiz link alıyorum

Merhaba arkadaşlar. Bloğuma herhangibir ücret talep etmeden link alıyorum. Linklerinizi belirli süre ansayfada sağ kısımda daha sonra backlink önemli olduğu için ve almış olduğunuz backlinkin devamlılığı olması açısından bir sayfada tutucam.

Linkleri yayın tarihinden itibaren 3 ay boyunca yayınlayacağım. Ücretsiz link activitesinin bir kaç basit kaidesi var. Bunlar;

- Bu iyiniyetli aktivite için linkini veren bloggerlardan iletişim için mail adresi rica ediyorum. Linklerin yayın tarihinden itibaren mail aracılığı ile size bildiride bulunacağım.

- Eposta adresinizi feedburner' a ekleyeceğim ve bloğumda yazmış olduğum yazılarım eposta adresinize gelecek. Feedburner' a eklediğim eposta adresinizden sonra yazıların eposta ile size ulaşması için size gelen maili onaylamanız gerekiyor. Hepsi bu kadar.
Bu sayede bir blogger dostluğu kazanmış oluruz.

- 14 web sitesini kabul edip linkleri bloğuma yerleştireceğim.

- Kalan 7 adet bloğu Kitap ve Sinema üzerine tercih etmek istiyorum. Sinema ve Kitap üzerine blog öneri ve istekleriniz olursa sevinirim.

BLOĞUNUZUN LİNKİNİ YAPMIŞ OLDUĞUM FORM ÜZERİNDEN GÖNDERİRSENİZ KARIŞIKLIĞI ÖNLEMİŞ OLURUZ.

ek-1: Reklam amacıyla hazırlanmış, içeriği tıkla kazan, oku kazan, piramit sistemli kazanç amaçlı ve ***** içerikli kurulmuş blogları değerlendirmeyeceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

feneriso98

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edit

bnde isterim

EDİT: orada yazan blog kaldirildi. ztorent.blogspot.com olarak degistirebilirmisin

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Red_Kit_43 "Legal içerik' de sizin bloğunuzu inceledikten sonra 3. link"

3 adet aldım. 11 adet daha bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplam da 7 adet blog linki aldım. 7 adet te kitap ve sinema üzerine istek ve öneriler olursa sevinirim.

Takedown

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
konu güncelse bende pm alabilir miyim .

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu güncel link alımları sürekli olarak devam edecek. 6 ay süreyle linkleri yenileyeceğim. taleplerinizi bekliyorum.

maske271

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben forumda yeniyim..ama benim bloğumuda alırsan sevinirim...blog adresim imzamda...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5