İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogumdaki kod hataları

voltran32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a.

Blog sitemi walidatör yardımıyla denetlediğimde 191 tane hata gözüküyor, ayrıca blog kodlarında herhangi bir değişiklik yapmak istediğimde "Your template is invalid because the tag 'div' appears inside of the tag 'head'. hatasını veriyor sanırım bu hatada kodlarla ilgili, bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

site adresi: http://hepsigrubu-gruphepsi.blogspot.com/

ByUlaş

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bir bloga yapılcak en fazla şeyi yapmışsın daha fazlasını kaldırmıyo olabilir

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bloggerde bu sıralar <head> sorunu bendede var.Konu başlığını blog başlığının önüne çekmiştim düzelttim tekrar önüne çekmeye çalışıyorum hata veriyor.Yaptığım bi hata yok eskiden yaptığımın aynısını yapıyorum.Blogger htmlde yeni kurallar koydu heralde..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5