İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bluerazor ve Godady ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Farkları yok gibi sadece fiyatlar. bluerazor reseller ıymıs sanırım godady nin.
Kullanan var mı diyte merak ettim ? eksikleri filan nelerdir.

Godaddy i forumda hic begenmiorlar ama yabancı forumlarda cok ovuldugunu gordum godadynin. Acaba yorumlarınız ne olur kullananlardan yardım bekliyorum. Hala hosting alamadım canım sıkıldı o host bu host dolasmaktan :)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer domainin Godaddy üzerinde kayıtlıysa, Godaddy'nin sunduğu ücretsiz hosting hizmetini deneyebilirsin. Hızı ve özellikleri yeterliyse, gerçek hosting alabilirsin.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eğer domainin Godaddy üzerinde kayıtlıysa, Godaddy'nin sunduğu ücretsiz hosting hizmetini deneyebilirsin. Hızı ve özellikleri yeterliyse, gerçek hosting alabilirsin.

evet domain alıpta host almadım ama HOST alıptadomain aldım :) çünkü economy plan pek uygun deildi. MULTIPLE hosting DELUXE de vardı onu aldım 1 aylık. guzel gibi sorun yasamazsam 1 ay 12 ay daha alıcam :)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Host almamış olsaydı boşta olan bir domainimi Free Economy Hosting e ayırıp denemen için sana verebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5