İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bluetooth kulaklığı PC'de kullanmak?

M

MedyaGraf

Misafir
Arkadaşlar skype'den konuşmak için kablosuz kulaklık+mikrofon arıyorum fakat böyle bir pc bileşeni yok. telefonlar için olan bluetooth kulaklıklar PC'de kullanılabilirmi acaba bunu merak ediyordum. konu hakkında bilgisi olan yardım ederse sevinirim.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MedyaGraf' Alıntı:
Arkadaşlar skype'den konuşmak için kablosuz kulaklık+mikrofon arıyorum fakat böyle bir pc bileşeni yok. telefonlar için olan bluetooth kulaklıklar PC'de kullanılabilirmi acaba bunu merak ediyordum. konu hakkında bilgisi olan yardım ederse sevinirim.
http://tr.creative.com/products/welcome.asp?category=437&

Philips vardı bir ara bende. 3 apartman ötede bile çok iyi çekiyordu.
http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110260167&CS_Category=_AKSESUAR631&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

M

MedyaGraf

Misafir
dostum bunları bulmak sorun değil, kulaklık+mikforon , kablosuz varmı :)?
şahsen ben bulamadım hiç biryerde.

I

ispanyolhasta

Misafir
BLUETOOTH

şimdi baylar şöyle oluyor bu olay

şimdi bilgisayarınızda bluetooth 2.0 olacak

sonra bir bluetooth kulaklık alacaksınız

sonra bunu bilgisayarınıza bağlayacaksınız işte bütün olay burada kopuyor zaten kısaca anlatayım

bilgisayarınızdaki bluetooth programını açın bir bağlantı kurun bu bağlantı kulaklığınızın içinde gelen şifre ile yapılmalı mesela wep200 için bu şifre 0000'tür. Bu şekilde bağlantıyı kurun ve kulaklığın aktif olması için gerekli işlemleri yapın bu bluetooth ile gelen kullanma klavuzunda yazar. Bağlantı kurulduktan sonra eğer DirectSound özellikli ise bilgisayarınız ki büyük bir olasıkla öyledir bilgisayarınızda ne yaparsanız Bluetooth kulaklıkla dinleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5