İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BocekMedya.Com Satılıktır!

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abicim ben elektrik işlerini yazıcam telefon numarası olarak size ne :)

yok ben problemsiz müşterileri satın almak istiyorum arkadaşı resmen kovmuşsunuz forumdan cevap atmıyo bana kırılmış size hayret birşeysiniz

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
komik olma.

müşterilerin problemsiz olduğunu nereden biliyorsun ?

zaten 3-4 müşteri var.onlarada kim bilir kaç haftadır destek verilmiyor.kim biir kaç haftadır adamlar sitelerine ulaşamıyor ?

azıcık mantıklı olmak lazım.

kovmak mı ? evet.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu sen problemli olduğunu nerden biliyorsun? ben bu adamı tanıyorum forumdan senden öncede burdaydı sizi dolandırmış olabilirde öbürlerini dolandırdığı konusunda bir açıklama yok burada ha şuda olabilir öbür müşterileri hiç olmuyabilir. iletişim kurarsa benle itinayla bi araştırma yapıcam

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böcek Medyayı devraldım.

Şimdiye kadar yaşanan bütün mağdurların zararlarını karşılıycam aynı msn üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DSİ olayına koptum yaw
İlk mesajlarda arkadaşın bir çekirdek yiyorum okurken dedi , üşenmedim bir tabak çekirdek aldım yarısına gelmişim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5