İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BOL ÖDÜLLÜ YARIŞMA

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Katılım
22 Şubat 2003
Mesajlar
3,203
Reaction score
18
(1)-Kampanya 03 Ağustos Tarihinde başlayıp 23 Ağustos Tarihinde sona erecektir.
(2)-Kampanya tarihleri arasında www.forumandforum.com internet adresine üye olup açılmış forumlara her 1 konu açışınızda 1 kupon hakkı kazanacaksınız. (Gereksiz konular silinecektir.)
(3)-Her üye istediği kadar konu açabilir. (Üyenin konu yazması için istediğine göre farklı bölümler açılabilir)
(4)-Konu açan bir üyenin banlanması veya üyeliğinin iptal edilmesi durumuda yazdığı mesajların yarısı kadar kupon hakkı kazanacaktır.
(5)-Kampanya bitiş tarihi olan 24 Ağustos’tan itibaren kazanılan her kupon için sayısal loto formatında 1 kupon doldurma hakkı kazanılacaktır.
(6)- Kupon hakkı kazanan üyeler 24 Ağustos tarihinde www.forumandforum.com sitesinde açılacak başlığa 26 ağustos akşamına kadar kuponlarını yazabileceklerdir.
Yazılan hiçbir kuponda her ne sebeple olursa olsun daha sonradan değişiklik yapılamaz
(7)- 26 Ağustos’ta yapılacak olan Sayısal Loto çekilişinde en fazla sayı tutturan üyemiz belirtilen ödülleri kazanacaktır.
(8)-Eşitlik olması durumunda en fazla aynı sayıdan tutturan üyemiz ödülleri kazanacaktır.
Örneğin: 3 üyenin 4 tutturduğunu farzedersek 3 üye arasında en fazla diğer kuponlarında 4 tutturan üye ödülleri kazanacaktır. Eğer eşitlik yine bozulmaz ise en fazla 3 tutturan üye ödülleri kazanacaktır. Yine eşitlik olması durumunda en fazla konu açan üyemiz ödülleri kazanacaktır…
(9)-Ödüller 15 adet Sprite kendini anlat tişörtü—100 adet pepsipowerclub.com şifresi—200 adet coca cola rockn coke kampanyası şifresi olacaktır.
(10)-Coca cola kampanyası 13 ağustos tarihinde biteceğinden 200 adet coca cola rockn coke kampanyası şifresi 100 mesajını bitiren ilk 8 kişiye 25'er şifre olarak verilecektir...
(11)- Ödüllerin kargo ücretleri tarafımıza aittir.

KAMPANYADA HERKESE BAŞARILAR DİLERİM….
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst