İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BOLD Adsense Kodu

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.snapfiles.com/

sağda adsense reklamlari dikkatimi cekti bariz boldun boldu yani daha dikkat
cekici

koda baktim bizimkilerden farkli

bunlar acaba ozel anlasma ile mi bu sekilde reklam kodlarını koyuyorlar

eğer oylese misal gazeteler.com neden boyle yapmiyor epey hitleri de var sonucta aylik 2-3 milyon gostermi rahat gecerler

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük ihtimalle o site premium üye, premium üye olabilmek için sitenin ayda 20 milyonun üzerinde gösterim yapması gerekiyor.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
forumtr 'nin 20milyon hiti vardir gibime geliyor acaba forumlari premium üye yapmiyormu google.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 milyonu aştığında başvuru yapıyorsun, sanırım bir değerlendirme yapıp sana geri dönüyorlar.Sitene göre karar veriyorlar büyük ihtimalle...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olurmu canim his css ile alaka google kodta mudahale istemezsen css ile mudahaleye hic izin vermez

oyle olsa coktan da anlardik zaten su anda, birsekilde izin verilmis siteye
ama premium üyelerde ads by google yazmiyordu benim bildigim bunda yaziyor

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsense e Premium üye nasıl olunuyor??

Google' Alıntı:
Premium AdSense hizmeti

Siteniz bir ayda 20 milyondan fazla sayfa izlenimi alıyorsa aşağıdaki hizmetleri sunan premium hizmet için uygun olabilirsiniz:

* Esnek reklam biçimleri
* Daha sağlam filtreleme
* Site optimizasyon yardımı
* Satış mühendisinden teknik destek
* Atanmış hesap yöneticisi

Fakat 20 Milyonluk sayfa izlenimine sahip olmak Premium uyelik almak icin yeterli degil.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mywedding o olay bende de oldu, sebebi is hazir php scriptlerininin icine adsense eklenmesinden oluyor misal php link directory de oldu bende epey de kaldi oyle sebep ise o scriptler tempalte tabanli oldugu icin adsense kodundaki her satiri pes pese gosteriyor yani new line i filan siliyor o nedenle oyle oluyor

ayrica sanirim bir kural ihlali bu cunku verilen kodu tek satirda degilde alt alta aynen aldigimiz gibi kullanmak gerekiyor

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kodlarda bi değişiklik göremedim ben normal reklam gibi işte

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5