İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bölgesel siteler,

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bölgesel bir internet sitesine koyulacak en uçuk fikir nedir sizce ? yani neler koyabiliriz. içerik olarak ?
Demeyin şimdi diğer bölgesel sitelre bak diye.
Senin bir bölgesel siten olsa, içeriğe neler koyardın ?

B

BeyazMp3.Com

Misafir
Böldege oaln güncel Haberleri..
Bölgedeki önemli kurumların telefon yada adresleri.
vs.. :D

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farklı bişeyler olması lazım ama ne lazım :)

Yusuf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bölgesel sitelere koyulacak en önemli içerik; o bölgenin detaylı gezi rehberidir diye düşünüyorum. Tüm Türkiye'yi hedefleyen gezi rehberlerindeki "az detay" açığını değerlendirip, bölge için oldukça ayrıntılı, güncel bir gezi rehberi oluşturmak çok faydalı olacaktır.

A

Ata

Misafir
Bölgesel sitelere koyulacak en önemli içerik; o bölgenin detaylı gezi rehberidir diye düşünüyorum ve resimler önemli telefn numaraları tarihi hakında bilgi turustik yerleri bölgedeki esnaf hastane o şu bu bir cok şey koya bilirsin bence

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet. haklısınız sanırım.
Teşekkürler.

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o bölgede ikamet eden yada doğmuş ünlü kişiler hakkında bilgi ekliyebilirsin.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
nöbetçi eczaneler
sinemalardaki filmler
tiyatrodaki oyunlar
konserler
saat 22:00'dan sonra hangi lokanta ve kafeler açık :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olaya iki yönden bakmak gerek.
bir o şehrin halkı için birde dışarıdan o şehir ile ilgilenecek kişiler için (tayini yeni çıkan memurlar, yeni ögretmenler, yeni askerler, üniversite ögrenciler vb kişiler için) bu işiler için şehrin resimleri konaklama olanakları, o şehirde yaşayanlar içinde nöbetçi eczaneler falan olabilir

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uçuk fikir sormuş a.rkadaş ama uçuk fikir hiç verilmemiş. Yazılan mesajların hepsi zaten olması gereken bilgiler bana göre.

Uçuk fikir; bölgenin genç erkeklerini düşün, ona göre bilgiler ver (anlamışsındır herhalde) Abaza popülasyonu yüksekse, büyük sükse yaparsın, nerelere gidilmesini gerektiğini öğrenirler :)

Ağda salonlarını falan yaz bayanlar için. Uçuk fikir başkada gelmiyor aklıma, eğer bunlar uçuk fikirse :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5