İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bookmark Nedir Acaba?

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
2 yere reklam verdim istatistiklerime bakıyorum o ıkı yerdende gelen hit *bookmark* yazıyor bı kaç topliste kaydettim hepsındede aynı sekılde örnek; iyinette *bookmark* webserviste ... yazıyor bu bookmark nedır neyın nesidir geçersiz tıklamalarmıdır genelde bunlar tr ipi görunuyor?

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gunde 400,500 Kişi Sık kullananlardan Gelıyor Demek Hayret:)
Bu Sık Kullananlara Nasıl Eklemısler Peki Öğrenebılırmıyım Mumkunse?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
explorer'da, tepedeki menüde sık kullanılanlar menüsüne ekle die birşey vardı yanlış hatırlamıyorsam. bir de ctrl tuşlarıyla yapabilirler. firefox'ta da yer imlerine ekle ye basarak yapabilirler.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop nasıl oluyor da herseyi biliyosun hayret ediyorum.. supersin...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sık kullanılanlar'ı 5 yaşında öğrettiler bana :) şaka bir yana iltifatın için teşekkürler, şimdi de üniversite son sınıfta copy paste ödev yapmanın dayanılmaz hafifliğiyle okula gideceğim, iyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5