İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bookmarking Demon; PR arttiran program

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Merhaba,

Size PR inizin artamsinda faydasi olacak bir software den bahsetmek istiyorum. Acikcasi bu postu yazarken forumda reklam yapmama kuralini ihlal edip etmedigime dair bir korku var. Eger forum kurallarini cignemis oluyorsam lutfen beni yetkili arkadaslar uyarsin ve postu hemen sileyim. Ama PR konusunuda sikinti ceken arkadaslarin derdine bir parcada olsa derman olacak bu programdan da bahsetmeden gecemek istemedim. Turkiye ile ilgili fotograflardan olusan bir websitesi sahibi arkadasim sitesini actiktan sonra bu software ile PR 0 dan PR 4 e bir kerede yukseldi. Ben daha programi yeni satin aldim o yuzden size kendi goruslerimi yazamiyorum.

Umarim ihtiyaci olan arkadaslarin isine yarar.

Yukarida da yazdigim gibi eger forum kurallarini cigniyorsam lutfen admin arkadaslar bana forumdan uzaklastirilma cezasi vermeden beni uyarsinlar.

Gelelim size bashettigim programa. programin adi Bookmarkingdemon. Adinda anlayacaginiz gibi program bi social bookmarking programi. Peki bu program PR imizin artmasina nasil yardimci oluyor? Cok basit; program sizi ayni anda 100lerce social bookmark sitelerine uye yapip o sitelerden size backlinkler verilmesini sagliyor. Isin guzel tarafi ise ayni anda bir bookmark sitesine farkli 10 kullanici adi ile kayit olabiliyorsunuz ve sanki 10 kisi o siteden size link vermis gibi oluyor. Tabiiki programin hafizasinda 1 tane degil 10larca websitesi oldugunu dusunursek; birsuru PR i yuksek websitesinden sizin websitenize binlerce backlink anlamina geliyor. Normalde bu sitelere tek tek elle kayit olup kendinize link verditmeye calissaniz haftalar hatta aylar bile surebilir. Ama bu program sayesinde 2-3 kere masue clickleyerek bu isi birkerede yapiyorsunuz.

Yabanci forumlarda bu bookmarkingdemon dan cokca bahsediliyor ve hemen hemen herkesin gorusu olumlu.

Ben programi yeni satin aldim ve simdilik hersey yolunda gorunuyor. Bakalim PR guncellemelerinde nasil bir faydasi olacak.

Buradan programa ref li linkim ile ulasabilirsiniz.: http://tinyurl.com/bookmarkingdemondisocunt
Buradan programa refsiz link ile ulasabilirsiniz: http://bookmarkingdemon.com

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani kısa zamanda şöhret :) Pek bilmiyorum ama bu kadar para ona verileceğine reklam verilse daha iyi olmaz mı?

Pagerank için gerçi o reklamın pek çok faydası olacağını sanmıyorum ama bir görüş işte. Ayrıca Google PR:0'dan bir anda PR:4'e atlayan bir site için "hile" konusunu oluşturabilir mi bu program için?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
97$ bence cok fazla

Hangi sitelere üyelik acıyor?
Listesini göremedimde

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyati bence cok ii. Piyasada bir tane PR 6 siteden link almak icin aylik 40$ -50$ istediklerini dusununce fiyati gercekten cok ii. kac tane websiten varsa hepsine link verdirebiliyosun.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
pek sitesi güzel gelmedi.
Ayrıca örnek olarak hangi sitelere ekliyor?

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar. Program sayesinde aldigim backlinklerden google 300 tanesini indexlemis bile. Bu gidisle bi dahaki guncellemelere PR 6 alirim:)

Hade hayirlisi

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bence sallama :) şahsen programı ben yazsam 97$ a programı satacağıma 3-5 bin$ a pr6-7 domain satarım. Hiti olmayan site nasıl bir gelir getircek oda ayrı bir konu.

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence sallama :) şahsen programı ben yazsam 97$ a programı satacağıma 3-5 bin$ a pr6-7 domain satarım. Hiti olmayan site nasıl bir gelir getircek oda ayrı bir konu.

oooohoooohoo sen daha olayi annamamissin be kardas. adam link satmiyo. link veren 100 lerce social bookmarking sitesinden senin websitene link verilmesini sagliyo.

NOT: once social bookmarking sitesi nedir oku ogren ondan sonra burda yazilanlari anlamaya calis

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pitt1984_tr clickbank ne veriyor satış başına?

Bende bu konu üzerinde durdum ve linkleri değiştirdim. Direk olarak siteye link verme gereği duydum.

Gizli referer vermenin anlamı yok 2 seçenek koymalıydınız diye düşünmemde fayda var. Lütfen bu tür konularda bundan sonra daha duyarlı olunuz.

H.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi pagerankını arttıramayan bir sistemden bize ne hayır gelir oda ayrı bir mevzu tabi :)

Ama pr arttırıcı bir program satacaksan önce kendi pr değerin olmalıki satmak için referans oluştursun :)

h**p://bookmarkingdemon.com PR Checked = 2 :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
800 sayfa scroll down ile aşağı giden bir sayfadan satın alacağınız üründen hiç kimseye fayda gelmemiştir.

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
social bookmarking siteleri pr olarak cok faydasi yok ama ziyaretci gonderme acisindan cok ciddi faydasi var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi