İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Borsada Köpek Balığı Tekniği

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
borsada-kopek-baligi-teknigi-indir-1.jpg

Borsa ile uğraşan insanlar nasıl ne zaman ne alıp satcaklarını nasıl biliyor nasıl takip ediyor hiç düşündünüzmü ? Bu soruların cevabını deneyerek bulmak yuksek miktarda zarar etmenize yol açar. Borsa uzmanı Ahmet BeyBorsada Köpek Balığı Tekniği isimli bir kitap yazarak borsadaki 15 yıllık tecrübelerini yazmıştır.

Kısacası Ahmet Bey’in borsa konusundaki uzmanlıklarından faydalanarak, tecrübelerinden faydalanarak Borsada Köpek Balığı Tekniği kitabı ile sizde bir borsa uzmanı olarak başlayacaksınız. Borsada Köpek Balığı Tekniği

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borsada köpek balığı tekniği isimli e-kitap borsada para kazanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyoruz. Kitabın yazarı 41 yaşındadır 15 senedir borsa ile uğraşmaktadır. Kitabı alan arkadaşlarla yaptığım bazı görüşmelerde Ahmet Bey'in gerçekten mükemmel destek verdiğini borsadan kazanç sağlamaya başladıklarını ifade ettiler. E-kitapta yani .pdf dosyasında en ince ayrıntılarına kadar borsada kazanmaya yönelik yöntemler verilmektedir. Bu e-kitap xticaret üzerinden 118 TL KDV dahil olarak satılmaktadır.

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Borsa'da kazanma taktiği diye bir şey yoktur. Borsada para taktikle kazanılsaydı hiç kimse kaybetmezdi :) Ya da herkes kazanırdı :)

Borsa'da tek taktik vardır, hırsına yenik düşmeyeceksin, 3 lira kazanmışsan 5 lira daha kazanayım demeyeceksin. Borsa'daki tek taktik budur.

yasamsebebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borsa'da kazanma taktiği diye bir şey yoktur. Borsada para taktikle kazanılsaydı hiç kimse kaybetmezdi :) Ya da herkes kazanırdı :)

Borsa'da tek taktik vardır, hırsına yenik düşmeyeceksin, 3 lira kazanmışsan 5 lira daha kazanayım demeyeceksin. Borsa'daki tek taktik budur.

Katılıyorum. Günün karı yada zararı ne ise, satışı direkt gerçekleştirmektir. Zannetmiyorum taktik olduğunu Ya da bilgisizliğimizden konuşuyorsak, 1-2 alıcının yorumlarını görebilmeyi ümit ederiz.

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım ben üni 2 den beri borsa ile ilgiliyim. Haftada %10-%15 arası kazanc saglıyorum. Yinede öyle bir kitap yazamam. Ayrıca kişilerin kendini geliştirmek icin ilk önce metatrader v.s kullanmayı bilmek lazım grafik inceleme bilmek lazım. ve en önemlisi kendini kaybetmemek lazım. Genel olarak borsa hakkında birkaç tüyo

belirli hisseler secim kaldırma gücünüze göre 10-20-30 cok fazla abartmayın ki ben 5-8 arası hisseden fazla takip etmem.

kazandığınız parayı harcayın. Paranın tadına bakmadıkça hırsa kapılırsınız. kazancınızın %10-20 arasını harcayın eglenin

Gününüzü borsada gecirmeyin. Çok kısa süreli al sat girmeyin ciddi psikolojik sorunlar yasarsınız.

Aldıgınız hisseyi zararda satmayın. güvenmesini bilin. Ama stop loss noktalarınızı da bilin.

Borsada alın en dipte yapılır. borsa 58.000 de alınır ama 70.000 de alınmaz mesela. Burada suda önemli hissenin prim noktasına da iyi bakın.

Destek ve drenc noktalarını inceleyin ( Grafik ögrenin)

Son olarak borsaya hiçbir zaman bütün paranızı koymayın max %50-70 arası daha fazlasını koymayın.

İnşallah faydam dokunmuştur. Yakında bu konularda çok detaylı bir site açıçam insallah.

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Borsa ile ilgilenenler iimzama tıklayıp borsa bölümünden ilgili yazıları okumanız faydalı olacaktır....

byhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım ben üni 2 den beri borsa ile ilgiliyim. Haftada %10-%15 arası kazanc saglıyorum. Yinede öyle bir kitap yazamam. Ayrıca kişilerin kendini geliştirmek icin ilk önce metatrader v.s kullanmayı bilmek lazım grafik inceleme bilmek lazım. ve en önemlisi kendini kaybetmemek lazım. Genel olarak borsa hakkında birkaç tüyo

belirli hisseler secim kaldırma gücünüze göre 10-20-30 cok fazla abartmayın ki ben 5-8 arası hisseden fazla takip etmem.

kazandığınız parayı harcayın. Paranın tadına bakmadıkça hırsa kapılırsınız. kazancınızın %10-20 arasını harcayın eglenin

Gününüzü borsada gecirmeyin. Çok kısa süreli al sat girmeyin ciddi psikolojik sorunlar yasarsınız.

Aldıgınız hisseyi zararda satmayın. güvenmesini bilin. Ama stop loss noktalarınızı da bilin.

Borsada alın en dipte yapılır. borsa 58.000 de alınır ama 70.000 de alınmaz mesela. Burada suda önemli hissenin prim noktasına da iyi bakın.

Destek ve drenc noktalarını inceleyin ( Grafik ögrenin)

Son olarak borsaya hiçbir zaman bütün paranızı koymayın max %50-70 arası daha fazlasını koymayın.

İnşallah faydam dokunmuştur. Yakında bu konularda çok detaylı bir site açıçam insallah.

güzel tavsiyelerde bulunmuşsun gerçekten çok teşekkürler:harika:

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Borsadak Köpek Balığı Tekniği ile ilgili yorumlar burada. Özellikle borsaya yeni başlayanların göz atmasında fayda var...

cikcak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkat bu adamlar kitabı satarak para kazanıyo!

Peki kendi tekniklerini uygulayıp kazanmak varken nedn kitap satıp kazanmayı tercih ediyo?

Doğru koşullar bir araya geldiğinde borsada kazanılır bu da teknikle olur.

Ama başkasının size ücretle satacağı bir teknikle değil.

Bu kadar değerli bir bilgiyi kimse satmaz! Hele hele böyle 3 kuruşa hiç satmaz.

Pişman olmak isteyen alsın başka bişey demeye gerek yok. Hehe.

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Borsadak Köpek Balığı Tekniği ile ilgili yorumlar burada. Özellikle borsaya yeni başlayanların göz atmasında fayda var...

Dikkat bu adamlar kitabı satarak para kazanıyo!

Peki kendi tekniklerini uygulayıp kazanmak varken nedn kitap satıp kazanmayı tercih ediyo?

Doğru koşullar bir araya geldiğinde borsada kazanılır bu da teknikle olur.

Ama başkasının size ücretle satacağı bir teknikle değil.

Bu kadar değerli bir bilgiyi kimse satmaz! Hele hele böyle 3 kuruşa hiç satmaz.

Pişman olmak isteyen alsın başka bişey demeye gerek yok. Hehe.

Bazı insanlar bu tür cümlelerle çok mantıklı fikirler öne sürdüklerini sanıyorlar.. Oysa öyle mi? Bir örnekle durumu açıklayalım:

Yıllarını künefeye vermiş olan bir künefe ustası düşünelim. Bu usta öyle güzel künefe yapıyor ki herkes onun künefesine hayran kalıyor ve ona gelen bir müşteri bir daha geliyor bir daha geliyor...

Neyse aradan yıllar geçiyor ve usta çok meşhur oluyor ...Diyor ki tamam iyi kazanıyorum ama hergün hergün künefe yapmak da yorucu oluyor. En güzeli '' En iyi künefe nasıl yapılır'' isimli bir kitap çıkararak bildiğim herşeyi bütün püf noktaları orada detaylıca anlatayım Ve kitabım satsın ben hergün künefeye yapmaya gerek kalmadan kazanayım.. Ve kazanıyor.. Belki daha az zahmetle daha çok kazanmış oluyor..

Tecrübe değerlidir.. Ya tecrübeden faydalanırsınız veya tecrübe edinmek için yıllarınızı verirsiniz..

Karar sizin...

cikcak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
künefeciye bak sen :) borsacı şöylemi diyecek, "artık yorucu olmaya başladı en iyisi tekniğimi satayımda o şekilde kazanayım."

gerçekten sırtında taş taşıyor adam haklı :) çok yorulmuş.

DİKKAT kitabı almadan önce yapılacak işler:

-almadan önce %100 iade garantisi isteyin.

-bu yorumları okuyun

1) burası 1

2) burası 2

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
künefeciye bak sen :) borsacı şöylemi diyecek, "artık yorucu olmaya başladı en iyisi tekniğimi satayımda o şekilde kazanayım."

gerçekten sırtında taş taşıyor adam haklı :) çok yorulmuş.

Örneği sana bir dürbün olsun da gerçeği sana yakınlaştırsın, anlatmak istediğimi rahatlıkla anlayasın diye verdim. Zaten örnekler de bunun için verilir.

Şu yorumun neresini düzelteyim ki.. Deve misali: Hörgücün eğri demişler, demiş nerem doğru ki.. Senin de cevabının neresini düzelteyim..

Her gün gün boyu künefe yapan insanın yorulmadığını iddia etmek ve aman da taş mı taşımış demek nasıl bir mantıktır anlamadım gitti..

Yok derdin sitene ziyaretçi çekmek ise başka yolları denemelisin.. Mantık dışı yorumlarla başkasını baltalamaktan kimseye hayır gelmez...

cikcak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pazarlamacılar farklı bir dünyada gerçekten :)

Türkiye'de borsayla ilgili olupta hisse.net 'i bilmeyen yoktur sanırım.

üye sayısı iyinet forumun 2 katı!!!

orada kitap hakkında %99 olumsuz yazılar görebilirsiniz.

geriye kalan %1 ise pazarlamacılardır. :)

kojoli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borsa olur başka bir şey olur bu gibi kitaplarla ilgili şu yorumum var: Eğer kişi bu kitabı alıp faydasını görmüşse ve ondan para kazanmışsa tanıtımı hatta satışı da yapılabilir. Aynı muhabbet google kazançları vs. gibi elektronik kitaplar için de geçerli. Dedim ya naçizane kendi yorumum...

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir ürünü kullanmadan yorum yapanların kaç kişi oldukları hiç önemli olmadığı gibi kim oldukları da zerre miktar değer ifade etmez...

Dolayısıyla ürünü kullananların yorumlarını ve alanlardan bir çoğunun da memnun olduğunu biliyorum.. Gerisi laf-ı güzaftır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi