İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Boş E-Gold hesabı olan?

dark0eyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bi siteden para aktarımı yapcam ilk defa ama e-gold ıstıyo sitesine baktım ama ordada yenı hesap açılmıyo şuan. Bu yuzden kullanmadıgınız fazla e-gold hesabı var mı? Hesapta para olmaması önemle rica olunur.

A

a.ışık

Misafir
benim e-gold numaramı ver, para geldiğinde karşılığı neyse banka hesabına yatırayım? ;) olmaz mı?? :)

dark0eyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olur ama zaten gelcek para 0.20 $ sadece ilk deneyım olcak test amaçlı.

A

a.ışık

Misafir
e-gold 2009 başından itibaren kapatılacak kuvvetli ihtimalle.
çünkü birçok hyip siteleri, qumar siteleri ve kara para aklama yerleri e-gold'u kullanıyor.
bu nedenle e-gold'ın ofisi baskın üstüne baskın yiyyior fbi tarafından!
birçok ptc, bux. vb. siteler de e-gold'dan çekiliyorlar zaten yavaş yavaş, e-gold'u tercih
eden hyip de yok yada 1 - 2 tane olabilir.
siz de artık e-gold'la değil de, paypal yada alertpay ile çalışan siteleri tercih ederseniz,
yada sitenin e-gold'a alternatif başka ödeme seçeneği mevcutsa paranızı oraya isterseniz
daha iyi olur düşüncesindeyim sizin için :)

size o 20 cent için 25 kuruş gönderebilirim, internetten havale yöntemi ile garanti bankasında hesabınız varsa eğer ;)

dark0eyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem öle ok o zaman boşuna E-gold la uğraşmım bilgi için teşekürler. Ayrıca 25 ykr teklifin içinde teşekürler ama gerek yok.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
size o 20 cent için 25 kuruş gönderebilirim, internetten havale yöntemi ile garanti bankasında hesabınız varsa eğer

25 kuruş havale mi koptum

zaten 2 ytl havale parası ücreti, sen ne çeşit bir varlıksın madeinclick:D

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
25 kuruş havale mi koptum

zaten 2 ytl havale parası ücreti, sen ne çeşit bir varlıksın madeinclick:D

garanti bankasını bilmem de iş bankası internetten yapılan havalelerde para kesmiyor( işbank hesabından işbanka) Belki garanti bankası da aynı şekilde havale parası kesmiyordur !

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
garanti bankasını bilmem de iş bankası internetten yapılan havalelerde para kesmiyor( işbank hesabından işbanka) Belki garanti bankası da aynı şekilde havale parası kesmiyordur !

2 yıl önce 1,5 ytl kesiyordu zaten havale yaparken gösteriyor ne kadar keseceğini şimdi 2 lira olmuştur.
garanti bankası söz konusu ise zaten para kesmede bi numaradır..

A

a.ışık

Misafir
ya blade ne kadar da seviyorsun "işkembeden" boş şeylerle uğraşmasını :D :D
iyi ki ağızına bir laf verdik, şimdi durmadan yazarsın bu konunun altına post kasmak için :p

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
bende 'tırnak içinde' verdiğin cevaplardan iğreniyorum:D

boş şeylermi senin yanında ben neyim ki harbi 25 kuruş havale için post kasacağıma senin boş yazılarını yakalarım daha iyi:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5