İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Boştaki domainler bu sitede!!!

wertaces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Boştaki Domainler Bu Sitede!

Artık domain aramayacaksınız... Boştaki Domainler için yeni projemiz;

bosta.sorgula.net sitesinde sizleri bekliyor.

10.000'lerce domain'i anahtar kelimelerinizle süzün ve size lazım olanı alın...

Domainplatformu.com üyeliği ile giriş yapabilirsiniz. Ayrıca üye olmanıza gerek yoktur.

Hepinize iyi domain aramalar...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Arkadaşım bari yalan konuşma üyelik gerektiriyor sistem bilginize.. -rep

wertaces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım bari yalan konuşma üyelik gerektiriyor sistem bilginize.. -rep

Yiğenim (diyorum çünkü yaşının çok küçük olduğunu anlayabiliyorum ifadenden) Domainplatformu.com üyeliği yeterlidir, ayrıca üye olmaya gerek yoktur ifadesinden anladığın bu ise ilkokul bilgilerini tekrar gözden geçirmende fayda var. - rep'in de bana inanılmaz zarar verdi. Allahım yarabbim ne insanlar var...

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Bu sorun host kaynaklı. Şu an beta aşamasında test ediyoruz. VPS'e geçtiğimizde çözülecek. Saygılar.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hocam kullandığım ve sayesinde domain aldığım bir sistem. Ancak güncellenme olayı yok mudur acaba? Alınmış birçok domain hâla kayıtlı..

wertaces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam eğer bundan 1 gün önce baktı iseniz doğru henüz program yapım aşamasında idi. Şu an 24 saatte bir sistem doluları temizliyor. Bu süre içerisinde alınanlar dolu görünüyor olabilir. Saygılarımla.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sağolun hocam dün kontrol ettiğimde öyleydi ama şimdi düzelmiş. Faydalı bir sistem tavsiye ederim herkese..

wertaces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sağolun hocam dün kontrol ettiğimde öyleydi ama şimdi düzelmiş. Faydalı bir sistem tavsiye ederim herkese..

Çok teşekkür ederim. Her gün sisteme 1000'lerce yeni domain dahil edilmektedir. Sizlere faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana. Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi