İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bot geziyor ama sonuçlarda göstermiyor.

M

mcanli

Misafir
Merhaba

Ziyaret eden robotlar / Hit / Bayt / Son ziyaret
Googlebot / 2092 / 30.77 MB / 15 Şub 2006 - 03:04

Awstats istatistiklerine göre siteye geliyor indeksliyor ama arama sonuçlarında sonuç 0.

robots.txt yok ve optimization için sadece aşağıdaki iki satır var ve çok az keyword.

<META content="index, follow" name=robots>
<META content="2 days" name=revisit-after>

Bunun sebebi ne olabilir?

M

maxialem

Misafir
googlenin indexlice sayfaya ads reklamı at o zaman indezliyo bir dene zararı olmaz hani ben yaptım oluyo sen yap oluyomu haber ver

S

Senbul

Misafir
Site yenı bir site ise ; bir muddet sonra sonuclarda cıkmaya baslar.
Bot gezdikten sonra hemen sonuclarda cıkacak diye birsey yok ;
bazı filitrelerden gectikten sonra indexlenen sayfalarını gorebilirsin.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bence arkadaşım sitemap olayına gir. İndexleme'de yararı oluyor. Bu forumda araştır konuyla ilgili bir çok konu var...

M

mcanli

Misafir
Adsense ve Sitemap zaten mevcut ve domain de yeni ve ayrıca site ingilizce

Googlebot / 2833 / 41.33 MB / 16 Şub 2006 - 02:07

Teşekkür ederim.

ylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birazcık sabır,, birazcık..

zamanla olu herşey, her sitede yahoo bot gezio, ama yahoo da hemen indexlemio, ilk önce temp database ine aktarılır sonra sıraya girer, süzgeçten sonra eklenir,, herşey leb diyince leblebi olmuo malesef.

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3140

Bende bazı seo çalışmaları yaptım ve indexli sayfalarım silindi. Şimdi google 10 farklı ip ile sitede cirit atıyor. Birkaçgündür böyle ama bi sonuç yok. Bekleyelim bakalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5