İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★★★★★ BotExtra | Yuzlerce Tam Otomatik Bot,Zamanlama,Ozgunlestirme Ayarlari, Cloner

lastwisher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkat : Asagidaki postun tamamini okumaniz, webmasterlik hayatinizda devrim yapabilir!!!

forumImage.php

Buraya tiklayarak online destek alabilirsiniz

BotExtra Coklu bot sistemi

BotExtra icinde yuzlerce bot bulunduran coklu bot sistemidir.Tamamen webmasterlara tam otomatik icerik saglamak adina tasarlanmistir.

[YOUTUBE]BBbVtlLFJao[/YOUTUBE]

Bot Kategorileri
  1. Oyun Botlari
  2. Film Botlari
  3. Fragman Botlari
  4. Video Botlari
  5. Haber Botlari
  6. Saglik Botlari
  7. Yemek Tarifi Botlari
  8. Ad.ult Botlar
  9. Diger Botlar
  10. newproduct.gif
    Teknoloji Botlari
Onemli : Bot kategorileri sinirsizdir, sizlerden gelecek taleplere gore botlar genisletilecektir.

Sistem Gereksinimleri
YOK, php, mysql olan tum sunucularda calisir!

Ozelllikleri
  1. Tamamen Duzenlenebilir Admin Paneli (Detaylari Asagida)
  2. Full Otomatik Takipci sistemi (Detaylari Asagida)
  3. Havuz Sistemi (Detaylari Asagida)
  4. Cloner Sistemi (Detaylari Asagida)
  5. Mukemmel Ozgunlestirme Ayarlari
  6. Keyword Finder Sistemi
  7. Iphone destegi!
  8. Videolari kendi playerinizdan Oynatabilme ( hemen hemen tum videolari, facebook, youtube,daily motion farketmez)
  9. Keyword Etiket ve Description Cekme
  10. Resimleri Sunucunuza Cekebilme
  11. newproduct.gif
    Sinirsiz Ozel Alanlar

Destekledigi Sistemler
BotExtra TUM sistemleri desteklemektedir, asagida belirtilen liste bizim su anda hazirlamis oldugumuz sistemlerdir, ozel bir sisteminiz varsa entegrasyon icin bizimle iletisime gecin, sistemimize ekleyelim.

1. WordPress
  2. İnforesim Video Scripti v2
  3. Labidu Video Script
  4. Labidu Dizi Script
  5. newproduct.gif
    Labidu Film Script
  6. Lugesoft
  7. Phpbb Forum
  8. Webloader V7
  9. newproduct.gif
    Webloader V8
  10. Sysoft Portal Haber Sistemi v1
  11. newproduct.gif
    Medasoft Video Sistemi

Inanilmaz Ozellikler
Tamamen Duzenlenebilir Admin Paneli
Duzenlenebilir admin paneli sayesinde, tam ekran, sabit ekran ayarlama, menu yerlerini degistirme, 7 farkli renk, 6 farkli arka plan secenegi ile kendi zevkinize ozgu admin panelinizi yaratabilirsiniz.

Full Otomatik Takipci
Takipci otomatik icerik cekme robotumuzdur,
Mesela siz dersiniz ki youtube.com da "komik" diye arama yap en son eklenenleri sistemime ekle, bu islemi 15 dk da bir tekrarla.
Takipci sizin yerinize her 15 dk da bir bunu tekrarlar.
Birden fazla takipciniz varsa isiniz daha da guzel, ornegin bir dizi siteniz var : A sitesi "muhtesem yuzyil" kategorisinde cok iyi, B sitesi "the simpsons" dizisinde cok iyi.Ekleyin takipcinize herseyi otomatik olarak yapsin.Siz iceriginizin keyfini cikartin.
Sadece bu kadar da degil, icerik otomatik olarak eklenirken ozellestirilsin istermisiniz, bu da mumkun mesela keyword finder(detaylar asagida) sizin icin en cok aranan keywordleri bulsun etiket olarak eklesin, kaliplar sayesinde sizin belirttiginiz kaliplar sisteme eklensin. Iceriginiz hem guncel hemde ozgun kalsin. Ustelik bunlari gerceklestirmek icin sitenizde cron destegi olmasina gerek yok!!

Cloner (Site Kopyalama)
Iste BotExtradan mukemmel bir ilk, yeni bir site actiniz baska bir siteden tum kategorileri yada bazi kategorileri komple almak istiyorsunuz, calistirin cloneri sitede ne var ne yoksa komple kopyalasin.
Ayni zamanda sadece kopyalamakla kalmasin, alsin ozgunlestirsin, sizin istediginiz gibi duzenlesin.
Ustelik kategorilerinizi de eslesin, mesela A sitesindeki "2011 Aksiyon filmleri" sizin sitenizdeki "Aksiyon Filmleri" kategorisine eklensin.

Havuz Sistemi
BotExtra sizi yepyeni bir sistem ile tanistiriyor, havuz sistemi!!
Havuz sistemi size botextra icerisinde bir alan veriyor, sitenize eklemeden once eklemek istediginiz icerikleri havuz sistemine ekleyebilir, havuzunuzu inanilmaz bir sekilde sitenize aktarmak icin zamanlayabilirsiniz.
Ornegin yeni bir site actiniz, siteniz icin hedef 1-2 bot belirlediniz, botlardan tum icerigi (ozgunlestirilmis sekilde) almak istiyorsunuz.Fakat siteniz yeni oldugundan sandboxa girmemesi icin hepsini bir seferde yayinlamaniz mumkun degil. Iste burada havuz sistemi devreye giriyor. Soyle bir kombinasyon yapiyorsunuz.

38889.png

Bu size ne sagliyor, havuzunuzu su sekilde zamanliyorsunuz :
Her 30 dk da bir siradaki icerigi siteme ekle, gunluk en fazla 100 icerik ekle.
Boylelikle havuzunuzdan sitenize duzenli ve guncel icerik akmis oluyor

Ayni zamanda, ister manuel ister cloner ile isterseniz takipci ile havuzunuza veri akisi saglayabilirsiniz.

Keyword Finder
Daha once yazmis oldugumuz www.r10.net/script-satisi/1008678-keyword-finder-keyword-etiket-yazma-derdine-son.html Keyword finder eklentisini, bot sistemimiz icin kullanabiliyorsunuz.
Nedir keyword finder :
Keyword finder sizin belitmis oldugunuz baslik icin en yuksek arama hacmine sahip olan keywordleri otomatik olarak bulur ve sitenize ekler. Keyword finderi etiket yada keyword alanlarinda kullanabilir ve sitenize en yuksek arama hacmi olan kelimeleri otomatik ekleyerek hitinize hit katabilirsiniz.

Videolari Kendi playerinizda oynatma
Cektiginiz videolarin cogunu kendi playerinizda yayinlayabilir, video uzerine reklam alabilirsiniz.
Bu videolarin arasinda daha once hic yapilmamis olan dailymotion videolari gibi cok ozel video sistemlerini bile rahatlikla sisteminizde gosterbilirsiniz.

Kalip Sistemi
Her bot gurubu icin ozel kaliplar belirleyebilirsiniz, icerigi, keywordleri, description'i, etiketleri ozellestirebilir, istediginiz gibi kullanabilirsiniz.

Iphone Destegi
Sistemimiz %100 iphone desteklidir, bilgisayar basinda degilmisiniz, okulda, cafede neredeyseniz iceriginizi yonetebilir, sitenizi aktif tutabilirsiniz.

Resimleri kendi sunucunuza cekme
Resimler artik sizin sunucunuzda, ayarlar bolumunden resimleri sunucuma cek secenegini aktif edin, resimler sunucunuza gelsin.Google image search hitlerini kacirmayin.

Her Bot Kategorisine Ayri Ayarlar
Her bot kategorisine ayri kalip ayarlari yapabilir, o bot kategorisine ayri kaliplar belirleyebilirsiniz,
Orn : Dizi botlari icin farkli, Film botlari icin farkli kaliplar tanimlayabilirsiniz.

Kolay Kurulum
Tek bir kurulum dosyasini, sucununuzun ana dizinine atin hepsi bu kadar, botextra kullanmaya baslayabilirsiniz.

Destek
Sitemiz uzerinden destek talebi olusturabilir, kisa sure icerisinde bizden destek alabilirsiniz.
Msn adresimiz uzerinden bizimle canli destege gecebilirsiniz.

Istediginiz Bot BotExtra.com da!
Sistem guzel, ama aradiginiz ozel bir bot var, onemli degil sizin icin 30 ytl karsiliginda sisteme istediginiz botu sisteme ekliyoruz!!

BotExtra'nin Basari Tablolari
Kendi sitelerimde botextrayi nasil aktif kullandigimi bir kac tabloda gostermek istiyorum

di-VYN7.png

Yukarda gordugunuz gibi 3 ayri kaynaktan dizileri aliyorum ozellestirip havuza devir ediyorum, havuz gunluk limit belirleyerek 15 dk araliklarla atiyor sisteme.

Demo
PM ile verilecektir.

Kampanya
BotExtra ilk 30 musterimize 1 adet istediginiz botu ucretsiz olarak sisteme ekliyoruz !!

Fiyatlar
38b50.png

Tum fiyatlar 90 gunlukdur.

Nasil Satin Alabilirim
Satin almak icin bana pm atmaniza gerek yok, sisteme www.botextra.com/kayit/ adresini kullanarak kayit olun, lisans bolumunden istediginiz lisansi satin alin, odemeyi gerceklestirin, hesabiniz aktif olsun. Detayli bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Ekran goruntuleri :

Guncellemeler
V1.01 (10.03.2012)
Daha Cok Destek!!!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek icin destek hizmetimizi guclendirdik. Artik bize online olarak ulasabilirsiniz, destek bolumumuzden online destege tiklayin hemen bizimle gorusmeye baslayin.
Sysoft Portal Haber sistemi sistemimize eklendi,
BotExtra kurulum dosyasinda guncellemeler yapildi.
Kurulum sirasindaki table exist sorunu duzeltildi.
Bircok botta baslik cikmasini engelleyen sorunlar duzenlendi.
Haberturk.com botu guncellendi.

v1.02 (14.03.2012)
Labidu Film Scripti entegre edildi.

Sinirsiz wordpress ozel alanlar destegi eklendi
Medasoft sisteme Entegre edildi
Ozel alanlara {resim},{aciklama},{baslik},{oyunswf} kaliplari eklendi.
Ayarlardaki oyun embed kayit edememe sorunu duzeltildi.
Wordpressdeki bos kategorilerin de botextra'ya aktarilmasi saglandi
Sayfa arasindaki navigasyondaki problem giderildi.
Kaliplarin, gosterilmeme sorunu giderildi.
***** botlarin hepsini ilgilendiren cloudflare engeli asildi.
Teknoloji Botlari kategorisi Eklenmistir.
Webloader V8 scripti entegre edildi

Sistemimiz Hakkinda Sizlerin Gorusleri

kubilay_oral' Alıntı:
Çok güzel sistem. Tebrik ederim.

zkare' Alıntı:
Gördüğüm en detaylı botscripti.
tasarımı ve kullanımı muhteşem gözüküyor eline sağlık lastwisher

ReklamHosting' Alıntı:
bugüne kadar gördüğüm en harika botlar ve sistem

maniaccoder' Alıntı:
Çok şahane ve piyasanın çok ihtiyaç duyduğu bir sisteme imza atılmış. Videoyu baştan sona izledim ve "Bunu ben yapmalıydım... " dedim.

Demo için MSN'den talepte bulundum, biraz bızıklayıp 50 sitelik paket almayı düşünüyorum.

Gerçekten mucizevi!

SYsoft' Alıntı:
Gerçekten Başarılı Bir Sistem.

Jane' Alıntı:
Gerçekten güzel yapmışsınız. Bot ihtiyacım olduğunda adres burası.

RHSBILISIM' Alıntı:
gerçekten çok başarılı.

sambamustafa' Alıntı:
Hayırlı olsun hocam.Yazılan özellikler çok etkileyici.bende demo alabilir miyim..

inforesim' Alıntı:
Sistem piyasaya çıkmadan önce incelemiştim ve İnforesim Video Scripti v2 entegre etmiştik, Cidden 10 numara bir sistem olmuş. Sanırım botta son nokta budur :)

serdarhan' Alıntı:
Vay anasını sayın seyircilerimiz, Ağlamak istiyorum sayın seyirciler.
Hocam sen ne yaptın yaaaa

Diğer botçuları piyasadan silmeye yemin mi ettin yoksam :))))

Fiyat bana göre biraz pahalı ama yinede almak için şartları değerlendireceğim...

Bot olayında son nokta bu bence....

Hatta Hocam diyorumkine ;
Sen daha iyisini yapıncaya kadar, En İyisi Bu !!!!!

Hayırlı satışlar diliyorum.... Pm Alsam bende :)

cengizx' Alıntı:
hocam gerçekten şu an piyasanın en iyisi ellerinize sağlık emeğinizede

osmanbey' Alıntı:
olayı bitirmişsin hocam.

Freshcik_com' Alıntı:
ellerine kollarına sağlık kardeş beklenen an geldi yani :) harika olmuş

Iron' Alıntı:
On numara olmuş hayırlı satışlar...

vtoprak' Alıntı:
Herkes Coder olabilir, herkes webmaster olabilir ama hem coder olup ta hem alçakgönüllüsünü, sabırlısını, ilgilisini bulmanın çok zor olduğu bir ülkede şahsım adına Hasan Beye teşekkür ediyorum ve özverili, kaliteli çalışmasını ayrıca her sorunla sabır, sebatla bizzat uğraşmasından dolayı kendisini takdir ediyorum. Hayırlı Satışlar...

m.ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok profesyonel bi bot olmuş en yakın zamanda alacagım. Hayırlı satışlar.

m.ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Üstad işbank hesabına 62 tl yatırdım ama script kurulu değil daha size zahmet akşam 7-8 arası online olabilirseniz halledelim. Kolay gelsin.

lastwisher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

lastwisher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteler sabit, program botunu not aldik bi kenara en kisa zamanda gundeme alalim

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
[MENTION=24283]lastwisher[/MENTION] Program botu ile ilgili gelişme var mi?

bobu1111

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer İngilizce sürümü düşünüyor musunuz? / Do you think about the version in English?

lastwisher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
One of our milestone is making English version, but we need more time to understand expectations of that users. I hope we will relase english version in 3rd quarter.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5