İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle Bi T-shirt'ü Giyer Misiniz ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Sadece el yeterli, hoş duruyor dedikleri için sade bir şey yaptım biraz daha göze hoş geliyorsanki, iki seçenek var markalı ve markasız :) Yenileri nasıl sizce ilkine göre?

Logosuz olanlardan hemen birtane sipariş verebilirim. Bastirdiginizda haberdar edermisiniz?

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alın ebndende o kadar yazı iyi sadece , resimli falan olursa olmaz ben olsam arka tarafına yazı koydurup önüne küçük bir logo koyardım onla ilgili

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünya insanı olmak lazım. Biz ne kadar israil malı almayın desekte mecburuz.

hammmadde onlarda ee nerden alacaz başka ? başka tedarikçi yok malesef...
Hem böle yaptıkça adamların markaları daha ilgi çekiyo hiç kale almamak bence daha iyidir derim.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
t-shirti giyerdimde ama sadece o el o yazı yeterliy di? demekte ne oluyor?

o logolar olmasaydı, arkadaşımızın bunu kastettiklerini nerden bilecektiniz.?

duyarlı olun milletimiz çok zeki değil yada halkımızın tek sorunu bu değilki sadece savaş denince bu akla gelsin.

Ben giyerdim. giymesinede sonra yoruldum markete gidicem aç bi cocacola diyecemde olmayacak :)

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Giymem, Doğu Türkistan gibi bir sorunumuz varken Filistin için tişört giymem. :)

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arka plan beyaz olsa ben giyerdim siyah beni açmıyor. beyaz daha güzel durur şahsen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5