İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle Bi T-shirt'ü Giyer Misiniz ?

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle Bi T-shirt'ü Giyer Misiniz ? Kendi görüşünüz ile yaklaşmayın olaya görüntü göze hitap açısından bakın.. Nasıl bi kaç şey daha ekleye bilirim ? Önerileriniz neler ?

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fransa ile ilgili biseylerde eklerseniniz guzel olur walla

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
giyeriz giymesinede tutuklamasınlar bizi sokakta cünkü normal bir tişort değil o tişort ayrıca tişort daha profosyonelce tasarlanabilir

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
reklamın iyisi kötüsü omaz derler resmen reklam yapıyorsunuz adamlara ben giymezdim bu tshirt ü sadece o el ve o yazı yeter duyarlı insanların anlaması için

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamın iyisi kötüsü omaz derler resmen reklam yapıyorsunuz adamlara ben giymezdim bu tshirt ü sadece o el ve o yazı yeter duyarlı insanların anlaması için
aynen katılıyorum,yazı yeterdi reklam yapmaya gerek yok.firmanın bilinilirliğini arttırır sadece.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sade el ile çok şık bi tişört olurdu. ama bi manası kalmazdı yapılış sebebine göre..

- edit-

evet. nefret ettiğin markaları da üzerinde taşımak :s yok almıyım

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yasak olan tatlı oldugu için insanlar logoları gorup ordan almak isterler...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet adamların eklemgine bal sürmüş olunur bu T-shirt le adamlara iyi kötü firmalarını isimleirni ve logo larını reklam etmek olur ve onlar kazanır..

+ tepkili daha etkili şeyler ile belirtmek daha iyi olur.. sen o T-shirt git aaa lewis yeni T-shirt mu cıakrtmı hemen bakayım bende diye magazalara gider :p

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logoları kullanman ztn yasaya aykırı.. elin tonlarında boykot edin yazarsan yeterli bence.. tişörtte çok hoş olur..

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece el yeterli, hoş duruyor dedikleri için sade bir şey yaptım biraz daha göze hoş geliyorsanki, iki seçenek var markalı ve markasız :) Yenileri nasıl sizce ilkine göre?

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece "Savaşa ortak olmayın yazısı ve el" olsa daha güzel.. şahsen ben giyerdim :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bencede sadece el olsun daha şık ve profesyonel durur;)

Aslında siyah bir tşört bastırıp sadece bir kırmızı kan lekesi olan birşey yapsak daha iyi olur. Hem maliyeti az olur hemde medyaya öyle yansıtırsak dikkat çeker ilginç olur..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mitingte falan giyilir ama gunluk hayat icin soruyorsan bence pek uygun degil.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wercininkileri beğendim 2side güzel.. ayrıca ilkinde 10larca alıp hergün giyebilirim tasarım olarakda güzel:)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
giyerizde altımızda levis elimizde coca cola olunca pek bı anlam teskıl etmez
malesef bu urunler hep hayatımızda !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5