İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle bir basitlik görmedim ben ya...

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.kamupersoneli.com/

Reklam yapmak değil amacım ama allah aşkına şuradaki ilk 4 maddeyi bi okuyun. Bir insan para kazanmak için bu kadar da küçülür mü? Demekki küçülüyormuş. Bu sitenin sahibi arkadaşı direkt olarak şikayet ediyorum. Kiminiz belki bana ispiyoncu diyecek ama ben bu şekilde öneriler, veya zorlamalar yapmadan google'den para kazanmaya çalışıyorum. Ve benim günlük kazancım çoğu zaman 1$'ı bile bulmazken bu vatandaş 1 günde 20 - 30$ arası rakama, aaa işler yine kötü gitti diyor... Bence bu insanlar bu paraları kazanmayı hak etmiyor...

E

Erhan

Misafir
GuvenliHosting

Taktir ve Teşekkür

Çok Haklısınız ve Bunun Çok Büyük ayıp ve Acizlik Oldugu Apacık belli

İnsanlarımızda Ticaret Ahlakı bile kalmamış artık herşey yalan dolanla işliyor o site sahibide bunu yapmaya çalışıyor ama nede olsa bir Gün HAK ZUHUR Edecektir

Teşekkürler Şikayet Etmezseniz Ben Edeceğim

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla ben ettim geri bildirimden gerekli açıklamayı yaptım. Ama sizde şikayete destek verebilirsiniz ki, bu tür kişiler daha fazla yaşamasın bu sektörde..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Baya bir yüzsüzlük yapmışlar domainin adı bir kere ilginç, sonra başka bir siteye iframe açmışlar işin ilginç tarafı o açtıkları sitede mesaj gönderimi yapmıyor.Allahtan saçma sapan bir site fazla hit aldığını sanmıyorum.

Bu şekilde bir ayda 1000 $ yapıyorlar.Parayı aldıktan sonra banlarsa banlasın diyolar.

Bu ispiyonculuk olmaz.Yaptığınız olumlu bir davranıştır...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
niye ispiyonculuk olsun ki arkadaşım :) ama ilginçtir çıkan tüm reklamlar ringoydu :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hehehe küçücük bi çocuğun işi bu bence yada deneme yapan bir hilebazın

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ne zaman akıllanacak bunlar sonrada google turkleri sömürüyor yahoo neden turkiyeye gelmiyor. neden gelsinki

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaaav yazık günah bu kadar küçülmeyin...Ondan sonra neden 0,01 cent derler.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neden ispiyonculuk olsun kul hakkı var, herkes senin kadar düşünceli olsa keşke.

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baya bir yüzsüzlük yapmışlar domainin adı bir kere ilginç, sonra başka bir siteye iframe açmışlar işin ilginç tarafı o açtıkları sitede mesaj gönderimi yapmıyor.Allahtan saçma sapan bir site fazla hit aldığını sanmıyorum.

Bu şekilde bir ayda 1000 $ yapıyorlar.Parayı aldıktan sonra banlarsa banlasın diyolar.

Bu ispiyonculuk olmaz.Yaptığınız olumlu bir davranıştır...

Olumlusu neymiş hocam, ne yapmamızı beklersin oturup izleyelim, ara ara da kazançlarımız taban yaptı başlıkları mı açalım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5