İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle Bir Film Sitesine Aylık 10TL Reklam Vermek istemezmisiniz. Sınırlı Sayıdadır.

omer9088

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık 10TL'e reklam Verebilirsiniz. ilk 6 kişiye verilecektir. Paraya ihtiyacım olmasından dolayı böyle bir kampanya yaptım. Yetişen Alır.
Ödeme Seçenekleri
Yapı Kredi Bankası Havale 10TL
Paypal 9 dolar

www.filmindiriyorum.com
Site Günlük hit: 1,5 - 2K Arasıdır. Google'da film indir kelimesinde 4.sıradadır. Yabancı film indir ve yerli film indir kelimelerinde de ilk sayfadadır.
Sayaç Linki: http://www.sayyac.com/tr/stats/unique_visitors/omer9088
favicon.ico
Google pagerank 0detay
Alexa dünya sırası 560,884detay
Alexa ülke sırası 7,717detay
favicon.ico
Google backlink 8detay
favicon.ico
Google indeksi 29,100detay
wlflag.ico
Bing indeks sayısı 1,360detay
favicon.ico
Del.icio.us linkleri 1detay

reklam.png

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
milletin cebinde ya akep var ya iyice züğürtleştiler :(

omer9088

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın Hocam Piyasa öldü. Böyle Bir Siteye 10TL gibi 2 sigara parasına reklam alıyorum. Bu fiyata olmasına rağmen halen alan olmuyorsa daha ne bekliyorlar çok merak ediyorum.

eylos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bir forumda bedava yazdım yine reklam veren olmamıştı. İlginçtir ki reklam verenler site trafiğinden çok sitenin r değerine bakıyorlar. Halbu ki artık pr değeri diye bir şeyin seo açısından eskisi gibi kuvvetli bir önemi kalmamıştır. Ama gelde bunu millete anlat.

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben bir forumda bedava yazdım yine reklam veren olmamıştı. İlginçtir ki reklam verenler site trafiğinden çok sitenin r değerine bakıyorlar. Halbu ki artık pr değeri diye bir şeyin seo açısından eskisi gibi kuvvetli bir önemi kalmamıştır. Ama gelde bunu millete anlat.

bedava mı ? :D harbiden ilginç deney .Biz Türklerin kafa yapısı harbiden ilginç yav neye göre reklam verdiğimizi ben çözemedim :)

omer9088

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık Site Yaparken Reklamdan para Kazanmayı düşünerekten site açmıcaksın. Benim gibi Film sitesi Açıcaksın Hotfile fileserve v.b tarzı upload sitelerinden kazanç sağlıcaksın. Aksi Halde Site açıp emek harcadıktan sonra reklamlardan kazanç elde edemiyorsun. çoğu kişi 7 ay 8 ay sitesiyle uğraşıyor Reklamlardan para kazanamayıp domanin reg fiyatlarına sitelerini satıyorlar. ülkemiz insanında para yok dicem. Geçen gün mücevherlerin satıldığı çadır kuruldu. çok sayıda insan en az 2000TL nakit vererek kolyeler felan alıyor. Birde insanımızda para yok derler :) 2 sigara parasına reklam veriyoruz alan yok biz webmasterların piyasası bitti. acıncak durumdayız

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende sitemde bedava reklam alanı oluşturdum gittim konu açtım ama hiç kimse reklam vermedi :D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi